Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

na tvou motorizaci by se 17" neměl být žádnej problám ;)

JJ k tomu TDI to snad bude v pohode, ted tam mam tedy 205/45/16 a bude tam 205/40/17 tak zas nepocitam s takovym rozdilem, jinak co by se mi libilo by byl chip ted tam mam 74KW a 250Nm a po chipu by melo byt 96KW a 320Nm, ale tak to nespecha spis jsem nedockavy na ty pruziny Eibach cca 30/30 (u TDI pujde jeste o neco k zemi) aby to nebylo tak nakople na tech 17 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ k tomu TDI to snad bude v pohode, ted tam mam tedy 205/45/16 a bude tam 205/40/17 tak zas nepocitam s takovym rozdilem, jinak co by se mi libilo by byl chip ted tam mam 74KW a 250Nm a po chipu by melo byt 96KW a 320Nm, ale tak to nespecha spis jsem nedockavy na ty pruziny Eibach cca 30/30 (u TDI pujde jeste o neco k zemi) aby to nebylo tak nakople na tech 17 :)

no ten rozdíl v těch gumách není tak velkej ;)

co se týče snížení tak pokud tě to nějak neomezí jdi do toho,já na ty naše cesty na to seru,nemá to smysl pro mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten rozdíl v těch gumách není tak velkej ;)

co se týče snížení tak pokud tě to nějak neomezí jdi do toho,já na ty naše cesty na to seru,nemá to smysl pro mě

No ja jsem si taky rikal ze to tam uz nepujde, ze uz jsem se z minulych aut pouctil, ale po te co jsem se rozume pobavil s Olinem a jeste s par lidma, tak pruziny Eibach idelani kombinace s origo tlumice, tak Eibach spolupracuje se Skodovkou a da se rict ze to delaji primo na to, tak uvidime, no dyztak se pruziny prodaji a bude ale zas to bude vypadat divne bez nich a na tech kolech :) no bude se asi zbrojit na novou sezonu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U TDI bych do chipu šel hned, tam to je znát dost, nad snížením pořád váhám a odkládám to, protože ty cesty u nas taky nejsou nic moc

Ja jsem taky vahal a jsem rozhodnut, no jeste jsem uvazoval o komplet podvozku z FRS, to je prej taky super :) tak uvidime co a jak

Jinak dneska asi uz prezuju na zimaky, dneska ma byt posledni teplejsi den od zitrka jiz kosa, tak se asi do toho pustim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem taky vahal a jsem rozhodnut, no jeste jsem uvazoval o komplet podvozku z FRS, to je prej taky super :) tak uvidime co a jak

Jinak dneska asi uz prezuju na zimaky, dneska ma byt posledni teplejsi den od zitrka jiz kosa, tak se asi do toho pustim :)

komplet podvozek z FRS bych nedával, myslím že by se to nevyplatilo. Tak to je čas akorat, konec října, začátek listopadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...