Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak pak hlavne nahod foto a kdy se na to chystas?Jinak uz jsi sehnal lakyru na ty narazniky?

Až to přijde a nebude pršet tak se na to vrhnu ;) Tak asi to dám k lakýrovi, kde jsem nechal dělat ten podběh, ale ještě jsem s ním nemluvil

Editováno: , autor: baris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome to face logo vypadá na FI :prc:

Ja ted premyslim jen nad logem bez oznaceni motorizace jde to kazde zvlast nebo musim to vzit a vlastne kdyz bych to vzal tak by tam byli vsechny tri pismena cerveny u ty verze mojeho TDI a jeste jsem premyslel jestli tam nedat znak RS z kratky az tam bude ten vykon :)

Ondro na kolik by vysel jen napis fabia bez motorizace pokud to tak jde klidne pres SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až to přijde a nebude pršet tak se na to vrhnu ;) Tak asi to dám k lakýrovi, kde jsem nechal dělat ten podběh, ale ještě jsem s ním nemluvil

No je lepsi mit od toho ted pokoj, no jestli pak budes chtit tak to spolu prohodime za hodinku bychom meli oba narazniky :) max dve hodky ale uz to mam nacviceny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted premyslim jen nad logem bez oznaceni motorizace jde to kazde zvlast nebo musim to vzit a vlastne kdyz bych to vzal tak by tam byli vsechny tri pismena cerveny u ty verze mojeho TDI a jeste jsem premyslel jestli tam nedat znak RS z kratky az tam bude ten vykon :)

Ondro na kolik by vysel jen napis fabia bez motorizace pokud to tak jde klidne pres SZ

cena bez označení je 120,- s označením 150,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je lepsi mit od toho ted pokoj, no jestli pak budes chtit tak to spolu prohodime za hodinku bychom meli oba narazniky :) max dve hodky ale uz to mam nacviceny :)

No nárazníky nechám na jaro určitě, teď na zimu by to nemělo cenu, šutry a sajrajt na silnici by mi je hned omlátil. Tak zadní nárazník jsem už sundaval sám, ten je v pohodě, předná snad bude taky, ale kdyžtak dám vědět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted premyslim jen nad logem bez oznaceni motorizace jde to kazde zvlast nebo musim to vzit a vlastne kdyz bych to vzal tak by tam byli vsechny tri pismena cerveny u ty verze mojeho TDI a jeste jsem premyslel jestli tam nedat znak RS z kratky az tam bude ten vykon :)

Ondro na kolik by vysel jen napis fabia bez motorizace pokud to tak jde klidne pres SZ

už jsem to taky někomu na FI prodával,dal tam jen nápis face a k tomu face RS logo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...