Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No nárazníky nechám na jaro určitě, teď na zimu by to nemělo cenu, šutry a sajrajt na silnici by mi je hned omlátil. Tak zadní nárazník jsem už sundaval sám, ten je v pohodě, předná snad bude taky, ale kdyžtak dám vědět ;)

No ja nemyslel ze bychom to nasadili ted, ale na jare ale ze laknout by se to mohlo ted, ale vem si ze patk s tim budes jezdit i dalsi zimy tak ono je to jedno kdy uraz prijde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to taky někomu na FI prodával,dal tam jen nápis face a k tomu face RS logo :palec2:

Ondro jaky loga teda muze me by se libilo i neco na predni masku nejaky RS logo ale asi z FRSI videl jsem z ORSII a nevim no, ten zadek bych asi dal jen ten napis, no uvidim jeste co vymyslime :) chtelo by to inspiraci, je pravda ze mi ten zadek ted prijde takovy prazdny a jeste kdyz jsem dal zadni listu do laku tak je to takóvy ze tam neco chybi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nemyslel ze bychom to nasadili ted, ale na jare ale ze laknout by se to mohlo ted, ale vem si ze patk s tim budes jezdit i dalsi zimy tak ono je to jedno kdy uraz prijde :D

tak na lak je do jara času dost a teď před vánocema to nechávat lakovat určitě nebudu, musím šeřit na dárky, takža lak začnu řešit až nikdy před koncem zimy, aby to pak mohl na jaře hned nahodit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To same jsem si rikal jestli ted mam koupit kola, jestli to jara nejaky nebudou ale tak uvidi se vse case, az to tam budes davat a potreboval by jsi pomoc tak neni problem :)

jj díky, četl jsem, že se musí prodloužit kabel k pravý mlhovce, že je o něco kratší, ale jinak by to mělo jít připojit vše, konektory by měly bejt stejný ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn :) nesmíš bejt tak úzkoprsej .)

Jirko to ja asi jsem, no ten intros celkove se mi moc nezamlouva, to takovy Passat R36, nebo jak se delal Passat 4.0 W8, to je jina liga :) ale vim i cenova, ja se plnohodnotne spokojeny s RS , interiery parada, sedacky taky, mista akorat :) jestli pak udelaji Superb RS ze by poladili tu stavaji 3.6 V6 4x4 :) cca na 300kobylek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...