Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jsem si dělal srandu :) , jde to celkem dobře, jen to otočení jde celkem ztuha

To otoceni je uplne debilni ja u toho mel takovou gumovou nasadu (ne kondom lol ) a slo to ale jako patent je to debilni nevim proc to nemuze byt normalne sroubovaci :feve:

Editováno: , autor: Tomas86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To otoceni je uplne debilni ja u toho mel takovou gumovou nasadu (ne kondom lol ) a slo to ale jako patent je to debilni nevim proc to nemuze byt normalne sroubovaci :feve:

já taky, a díky bohu aspoň za ní, jako dávat to tam jen taky by nešlo, ale je fakt, že to mohly vymyslet líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno panstvo,jelikož mi začaly skákat stěrače.. mam valeo flat,tak jsem sháněl u autokelly opět flat,ale s grafitama.. mno 530 jedno rameno a druhý kolem 400 .. pche.. zajel jsem to autokombi a koupil grafit gumy .. přehodil,trochu jsem to musel šroubovákem a kombinačkama poupravit,ale jsou tam a fachaj.. a pak že nejde u stěračů flat přehazovat guma.teda podle pána u nás v autekelly .. takže vzkaz pro něj že je :blbec::blbec::blbec::smich:

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát jsem čuměl jak ten grafit špiní ... mno dlouho jsem je nepoužíval ... konečně nebudu nervní jak včera cesta kolín č.lípa a zpět v tim chcanci a skákající stěrače sem musel přebít aparaturou co mam v kufru ... takže jsem domů přijel nahluchlej

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...