Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jinak chlapi ja uz se z tech podelanych ostrikovacu vazne podelam, protoze porad tecou kolem moturku dole a nadobky a vsechno je zaizolovany a porad tecou, takze bude nekde hadicka prdla na ceste k samotnym ostrikovacum ale nevim kudy to vede a tak takze asi nezbyva nez to odvezt do skodovky, ale bojim ze to bude raketa :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj v pohode pockam :) ted stejne na kupovani steracu nemam naladu, chtel jsem dopredu koupit bezramovy od Valea, ale proste jak ty ostrikovace nejsou tak me to hrozne stve, mam toho dost v praci a nejak me to nebavi ani soustredit se nemuzu bych nejradsi hned jel domu a zacal delat na aute, nemam rad kdyz veci nejsou v poradku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj v pohode pockam :) ted stejne na kupovani steracu nemam naladu, chtel jsem dopredu koupit bezramovy od Valea, ale proste jak ty ostrikovace nejsou tak me to hrozne stve, mam toho dost v praci a nejak me to nebavi ani soustredit se nemuzu bych nejradsi hned jel domu a zacal delat na aute, nemam rad kdyz veci nejsou v poradku :(

jj to znám, taky nemám rád, když neco nefunguje jak má. Tak jestli na to nepřídeš, tak se na to můžem kouknout až budeš tady u nás na severu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore diky moc, ja nevim kdy dorazim tenhle vikend mam pracovni takze to neklapne a nevim zas tak slozity to nemuze byt proste hadicka musi byt prdla kdyz ani kola motorku ano kolem valecku pod nim nic netece a nadobka praskla neni, takze hadicka ale kde u tohodle motoru je tak malo mista na vsechno :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak snad dorazíš jindy. No já jsem postupoval tak, že jsem všechno(moturek, nádobku i ty hadičky otřel do sucha a sledoval odkud to začíná bejt mokrý a kapat) zkus pořádně prohlídnout ty kolínka jak spojujou hadičky s motůrkem, já měl jedno prasklý

Editováno: , autor: baris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome co logo,koukls??

Ondro kouk, vypada to pekne libi se mi ze ten pridomek motorizace je takovy maly, ale porad si myslim ze by stacil asi jen napis, no hlavne at uz je sterac vid :)

Ach jo dneska me to v praci neskutecne se*e sel bych delat na tom aute a tak vubec dneska je nejak den na kekel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...