Přejít na obsah

prazakovina


bublina

Doporučené příspěvky

Co to znamená nevim, ale mě to docela s..., protože sama jsem zažila chování ostatních, když jsem jezdila na prázdniny a dovolenou na venkov... Budem se stěhovat za Prahu a už teď se bojim co ty "domorodci" jak nás přijmou, přitom sami dělaji v Praze...

Ale na druhou stranu přemýšlím jak to udělat, abysme nemuseli mít na SPZ "S" :D to zase asi pochopí Ačkaři :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a když "PRAŽÁK" vyjede mimo Prahu tak bloudí i s navigací. :help: Minulý týden nám zajel jeden s navigací do podniku. Odbočka byla o 10 metrů dál. Tahle vážná situace přišla některým přítomným k smíchu. Mě teda rozhodně ne. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nema cenu rozvadet... :D Asi jako benzin x nafta... Vecna diskuze :D

Kamos naopak bydli v Praze, ma na aute K a prijde mu to strasne OK, ze spousta co by na nej za neco troubilo, tak se na nej vyprdnou se slovy "je to burak a nezna to" ;) Ja treba beru ohledy na to, kdyz je nekdo proste mimo... Pokud je to v mezich, pockam, spomalim, kdyz je to fakt tele, tak se zacina varit krev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak stane se.

chtěl bych vidět pár tvých přítomných, kterým to připadalo k smíchu, když by přijeli do Prahy. přijeli by na první křižovatku a byly by .... někde

tyhle typy mám nejraději

A ty si myslíš že všichni pražáci Prahu znají ? Dovol abych se zasmál :D. Projel jsem stovky měst, ale co dokážou pražáci když vidí cizí číslo to se nevidí nikde. Proto je má každý RÁD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty si myslíš že všichni pražáci Prahu znají ? Dovol abych se zasmál :D. Projel jsem stovky měst, ale co dokážou pražáci když vidí cizí číslo to se nevidí nikde. Proto je má každý RÁD.

a proto asi mi máme rádi vás - mimopražský....

jsou lidi blbý a jsou lidi v pohodě, ať je to pražák, nebo ne. Taky jsou místo, který fakt nemám ráda, ale neodsuzuju všechny....

ale uvědomte si, že v Praze se nemáme líp jak vy mimopražský, nebereme statisíce, dokážem dělat i rukama ... a hlavně nemáme ani žádnou nemoc abyste se nás štítili !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale to takhle mužeme jmenovat všechny RZ - S,U,B, T, E .... ale přiznejme si, když chcem vidět chyby tak je prostě vidíme... já jsem rodilej pražák, ale nikdy jsme na to pyšná nebyla, vždycky mi byla blíž vesnice, jenže to nikomu nevysvětlim, vždycky mě tam brali jak kdybych to měla napsaný na čele....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale to takhle mužeme jmenovat všechny RZ - S,U,B, T, E .... ale přiznejme si, když chcem vidět chyby tak je prostě vidíme... já jsem rodilej pražák, ale nikdy jsme na to pyšná nebyla, vždycky mi byla blíž vesnice, jenže to nikomu nevysvětlim, vždycky mě tam brali jak kdybych to měla napsaný na čele....

A nemyslíš že si za to můžete sami svým chováním ? Je to stejný, jako většina národa nemá ráda jednu diskriminovanou menšinu, ačkoliv deset jiných menšin ji nevadí. Taky to má někde svoje kořeny. Jinak vídávám auta s RZ "A" a samolepkou "NEJSEM PRAŽÁK". Proč si ji tam asi lepí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...