Přejít na obsah

Oslava narozenin u Romariooovych v Hradci Králové


Michal K.

Přespání v HK  

25 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Roberte: já jsem včera měl dlouhe telefonát se Snížkem a ten mi slibil že pomuže ve všech směrech-z toho strach nemám.Ted by se mělo dořešit co budeme dělat? Jestli to sele a nebo nějaky ty plátky.Brněnská knajpa by se přikláněla pro selátko.Jarda mě taky včera volal a nějaké to zařízení na rožnění toho "dobytka" by taky neměl být problém.Co myslite Vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bedna prověřena, už není nic moc, stav děs běs, ale zrovna se pro kolegu vyrábí opékání na cca 30kg masa, primárně na dvě kýty (naložené lákované máme), nebude problém to zajistit, ale musím to nejdříve vidět, vyfotit a dát to sem, jestli se tam selátko vejde, anebo opékat kejty - taky cesta, můžu pořešit i odvoz dřeva od Najmise, vlek mám velký i malý, k Najmisovi to mám stejně jako do HK.

p.s. - aktuální cena - vepřová kýta lákovaná na gril - 110,- Kč/kg

nebo marinovaná - 157,- Kč/kg

Editováno: , autor: Jar_da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...