Přejít na obsah

Oslava narozenin u Romariooovych v Hradci Králové


Michal K.

Přespání v HK  

25 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak Palo nepojede nikam hochu, Palo má prasklý křížový vaz v levém koleni a nevíme co je s vnějším postranním vazem, stále bolí, to by už po 4 týdnech neměl, sice jen při zátěži, ale bolí, asi to také nebude jen natažené :help:

no tak si te posadim do octavky avodvezu tam no pane kolego ;)

budes me koucovat a nadavat mi a ja padat na zem, to nam jde :)

ja du dneska chytat ale mam neco s prstem minule me nekdo do nej solidne nakopnul, boli to jako minule kdyz to bylo zlomeny tak kurna letos snad uz ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak bud každej trochu nebo jen jeden z nás.....já jak sem psal bych si musel pujčit auto a vlek-u svojí Fábule tažný nemám.pokud má Béda lepší podmínky a muže ho dovézt dostattek určitě proti nebudu...vzal bych z domu aspon Fiskárse a nějaký to dřevo naštípal... :palec2:

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, všechno zajištěno, i cibule je už předsmažená - manželka se asi chce blýsknout nebo si mě udobřit :) , příští týden budu řešit opékání - gril, nebo jak se tomu říká, vyfotím a hodím foto, snad už bude vyrobený a podle toho se dohodneme na dřevu (polena, štípané, délka a množství

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...