Přejít na obsah

Schválení Alu kol


Miha77

Doporučené příspěvky

na technický ,ten technik

no já se na to chystám poptat až půjdu na STK s MartinemRS.....

jinak VAšíku nemáš náhodou tipovejlist na tz AEZ Icony co jsem od tebe loni kupoval? sehnal jsem si pouze TUV, ale poslali mi ho mailíkem tak nevím zda to bude stačit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na technický ,ten technik

Tak tomu trochu nerozumím,jako poplatek za berana do kolonky "kontrola montáže"?Jestli ano,tak je to zřejmě podle ceníku.Kolik jsem platil já už nevím,dělal jsem to ještě s technickou a emisemi.Pamatuji se pouze,že za zapsání do TP na odboru dopravy jsem platil 20,- .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už mam vše zařízený ,ted už jenom na policajty a snad to bude o.k ,jen malej problém ,v typovim listu je jen jeden rozměr kol a to na moje kola je 215/45/17 a já tam mam 225/45/17. doufám že se ten policajt nepůjde podívat. jinak budu muset koupit 215*45*17 a to mě sere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

policajti to nechtěj zapsat

A proč policajti?Ti s tím nemají lautr nic společného.Běž tam,kde dělají evidenci mot.vozidel,řidičáky.Je to odbor při Městském nebo Místním úřadu.Tam kde jsi přihlašoval auto.Benga tyto změny již nedělají několik let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže oni nechtěj zapat vůbec nic ,protože to prej nemám v TP ,a já mu řikám že kdybych to měl zapsaný v TP tak už to znovu zapsat nepotřebuji . to jsou fakt magoři

Jo tak to je jiná.Být Tebou,tak si vytisknu příslušné stránky MDČR a zahraju jim tam takové divadlo,že by se z toho po.....!Pokud nevědí jak a podle čeho mají pracovat,tak nemají na takovém pracovišti co dělat.

A ještě bych se nebavil s s nějakým otrapou za přepážkou,šel bych rovnou za vedoucím s tí,že podřízení nedodržují pravidla stanovená nadřízeným což je MDČR.

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dov...ku_a_pneumatik/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze si vazne ty simlove mysleji, ze jsou neco vic nez lidi co od nich neco zadaji, co je jejich praci, stejne jako mame vetsina z nas nejakou pracovni napln. Je mi z uradu vazne na bliti!!!

Napiste sem kluci, kde to bylo, kde byly s tim problemy!

2mikl: ptam se radeji jeste jednou a naposled nez pojedu na Bohdalec na STK, staci mit s sebou pouze typovy list ALCAR, potvrzeny, tim to konci?

Diky ;)

Takze jeste dodatek, nyni jsem volal na DEKRU STK Chodovec Praha 4 a pan se snazil me presvedcit, ze se nic takoveho zapsat neda, ze oni zadneho technika typu K nemaji, pritom dovozy a prestavby delaji, je to hlavni STK v Praze. Byl jsem neodbytny, on nervni, nakonec rekl, cituji: Od koho mate typovy list? Rikam ALCAR: Tak to tedy pane doneste, potvrdime Vam to, ale pocitejte, ze si pekne pockate. Samotny ukon je to pry na 20 minut ::' ale muze to s cekanim trvat i nekolik hodin!!! At jdou do prdele... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for davon:Já jsem měl všechny doklady od vozu,typový list Alcar se dvěma razítky.

Ani jsem nejezdil na linku,mrknul na to venku,došel potvrdit typový list a hotovo.

Ještě jsem měl foto kola s názvem a vyráběnými rozměry.Myslím e-pneu,tam byla docela slušná fotka i s parametry.To si prohlídl a porovnal s koly na autě.

Good Luck.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for davon:Já jsem měl všechny doklady od vozu,typový list Alcar se dvěma razítky.

Ani jsem nejezdil na linku,mrknul na to venku,došel potvrdit typový list a hotovo.

Ještě jsem měl foto kola s názvem a vyráběnými rozměry.Myslím e-pneu,tam byla docela slušná fotka i s parametry.To si prohlídl a porovnal s koly na autě.

Good Luck.

No tak doklady od vozu snad najdu, typovy list mi prijde pry postou, snad uz to bude na mou Octavii... :smich::smich:

Myslim ze to bude bez vetsich problemu...

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nakonec na STK ani na auto nešli podívat ,dal mi zadarmo razítko ,asi hlavně proto ,že vůbec nevěděl o co jde ,ale na úřadě to byla paráda ,takže zejtra to jdu skusit znov a i s vytisknutym zákonem ,se budou divit jakej jim tam udělám bordel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nakonec na STK ani na auto nešli podívat ,dal mi zadarmo razítko ,asi hlavně proto ,že vůbec nevěděl o co jde ,ale na úřadě to byla paráda ,takže zejtra to jdu skusit znov a i s vytisknutym zákonem ,se budou divit jakej jim tam udělám bordel.

To je právě to,že ty hovada nevědí co mají dělat.Jsou naučení přijít do práce,popít kafe nebo té,případně posnídat,potom vybuzerovat pár lidí,kteří jsou nuceni využít jejich služby.Nejsmutnější na tom je,že to co my tady pracně hledáme na netu by ti hajzlové měli znát jak malou násobilku.Vůbec nevěřím tomu,že když na stránkách MDČR vyvěsí veřejně nějaký jakýkoliv postup(je tam podstatně více problematiky,např.tažná,taky lahůdka)tak oni o tom nejsou zpraveni oficiální cestou,nějakým č.j.Fuj,tak jsem se dlouho nerozčílil.

for culda:Tu dvojí cestu na zapsání bych jim dal pěkně sežrat,ale bacha na jednu věc ať máte vše na 1000% OK.

Tak pánové :rtfm::band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a když má člověk originální kola škoda, ale větší než co má v techničáku tak ti to tam zapíší? Nebo musíš mít taky nějaký papír

Dle mého názoru docela blbá varianta.Dle toho,co je zřejmé a potřebné pro zapsání do TP Ti bude chybět typový list výrobce nebo dovozce.Nebude Ti tím pádem kdokoliv cokoliv moci potvrdit.Na evidenci mot.vozidel nebudou mít dle čeho ta kola zapsat.

Toto se ale může týkat jenom 17"Spider ne?Všechny motorizace mají jako alternativní kola 16",nebo ne?vycházím z toho,že kámoš na SDI je má.Ale fakt jak je na tom 1,4 a 1,6 nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 mikl: Mam 1,6i a mam 16" jako jednu z moznych variant...

TUV s prekladem mi vsak ke kolum neprislo, rikal jsi ze je treba jen Typovy list? mmm :o

Chlape,jak jsi to mohl přehlédnout,dával jsem jsem několikrát odkaz na ty stánky(a Capo taky)MDCR.Tam to je hned v úvodu.Asi jsi taky oslovil nějakou firmu,která to fláká.To TÜV by vzhledem k tomu,že máš kola od Alcaru,neměl být problém.Seš z Prahy tak zkus zavolat a případně to máš kousek.

ALCAR BOHEMIA, s.r.o.: sídlo: Nupaky 233, 251 01 Říčany u Prahy

IČO: 25633074

DIČ: CZ25633074

Tel.: 281 094 100

Fax: 281 094 200

e-Mail: info@alcar.cz

Aještě mrkni sem,orig v němčině si můžeš stáhnout TÜV

http://www.alcar.cz/cgi-bin/evoweb.dll/whe...rm=web_start_11

V tom původním typovým listu máš chybu i v hlavičce.Máš uvedeno PCZTFP8S a OI má PCTZFP6S.Klid,vše se dá řešit. -_-

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jenom drobný dotázek, nemám teď u sebe velkej techničák, můžete mi někdo zapsat jaký jsou povolený guma na 15tky? Celou dobu jsem žil v tom, že na 15tky patří 195/65 ale teď nedávno jsem četl že se daj i 205/něco... Takže bych je tam rád dal, ale nevim jaký...:-( Díkk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...