Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

ještě nevím, co navrhuješ

ja jsem zvazovala a stale zvazuju pirelli zero nero - vysly v nejakych testech celkem obstojne jak na sousi tak na mokru, ale u me je jeste ten problem, ze zvazuju 17ky :)

jinak ty co jsem na tom mela ja - turanzy, byly taky fajn a hlavne jsou levnejsi jak ty pirelky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě nevím, co navrhuješ

ja jsem zvazovala a stale zvazuju pirelli zero nero - vysly v nejakych testech celkem obstojne jak na sousi tak na mokru, ale u me je jeste ten problem, ze zvazuju 17ky :)

jinak ty co jsem na tom mela ja - turanzy, byly taky fajn a hlavne jsou levnejsi jak ty pirelky...

zvažuji Michelin Pilot Primacy .... nebo Pirelli P7 ... uvidime, treba tam nakonec bude uplně něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvažuji Michelin Pilot Primacy .... nebo Pirelli P7 ... uvidime, treba tam nakonec bude uplně něco jiného

a kdy budes nasazovat novy koleska?? ;)

možná, uvidím, jak budou měďáky

Se můžeš projet na P7 mam je na auti sou ještě jako nový... :D

a jak je hodnotis ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvažuji Michelin Pilot Primacy .... nebo Pirelli P7 ... uvidime, treba tam nakonec bude uplně něco jiného

a kdy budes nasazovat novy koleska?? ;)

možná, uvidím, jak budou měďáky

Se můžeš projet na P7 mam je na auti sou ještě jako nový... :D

a jak je hodnotis ty?

No můj názor je strašně zavádějící, nemám zkušenosti s tak širokejma kolama, ale řekl bych že se držej velmi slušně jak na suchu tak na mokru. Nejsou moc hlučný a hlavně za cenovku 2320kč/ks to de.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam v sedm večer dorazil

tak to je skody moc... :(

1300 za cestu ... to je mrdat ... a to jsem jel dieselem

tak to me mrzi moc...ja jel 1.6combi...v praze plna po hrdlo v brne skoro pulka nadrze pryc...sileny...najel jsem za den asi 1000km a projel jsem 3000 v zivote bych to auto nechtel do baraku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam v sedm večer dorazil

tak to je skody moc... :(

1300 za cestu ... to je mrdat ... a to jsem jel dieselem

tak to me mrzi moc...ja jel 1.6combi...v praze plna po hrdlo v brne skoro pulka nadrze pryc...sileny...najel jsem za den asi 1000km a projel jsem 3000 v zivote bych to auto nechtel do baraku

vratil jsem se v jednu v noci ... dneska jsem hotovej ... cumim tady do campa a nevim co driv ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam v sedm večer dorazil

tak to je skody moc... :(

1300 za cestu ... to je mrdat ... a to jsem jel dieselem

tak to me mrzi moc...ja jel 1.6combi...v praze plna po hrdlo v brne skoro pulka nadrze pryc...sileny...najel jsem za den asi 1000km a projel jsem 3000 v zivote bych to auto nechtel do baraku

vratil jsem se v jednu v noci ... dneska jsem hotovej ... cumim tady do campa a nevim co driv ...

proc v 1 v noci...vzdyt to mas domu 2 hodky cesty kdyz nejsou problemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam v sedm večer dorazil

tak to je skody moc... :(

1300 za cestu ... to je mrdat ... a to jsem jel dieselem

tak to me mrzi moc...ja jel 1.6combi...v praze plna po hrdlo v brne skoro pulka nadrze pryc...sileny...najel jsem za den asi 1000km a projel jsem 3000 v zivote bych to auto nechtel do baraku

vratil jsem se v jednu v noci ... dneska jsem hotovej ... cumim tady do campa a nevim co driv ...

proc v 1 v noci...vzdyt to mas domu 2 hodky cesty kdyz nejsou problemy

NO JENZE BYLY ... HODINU A NECO JSME CEKALI NA TOHO CHLAPKA ... NO A PAK JSME MUSELI JIT NA KAFE, BO JSME NEVLADLI ... TOZ TO BYLO 10 HODIN ... PAK JSME SE TROCHU MOTALI PO BRNE, JELIKOZ NAJEZD NA DALNICI SE PREDELAVA ... 22:30 A DAVAJ DOMU, CESTA NA HOVNO ... KAMIONACI UZ ME SEROU ...

Editováno: , autor: Dimi-Dimi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO JENZE BYLY ... HODINU A NECO JSME CEKALI NA TOHO CHLAPKA ... NO A PAK JSME MUSELI JIT NA KAFE, BO JSME NEVLADLI ... TOZ TO BYLO 10 HODIN ... PAK JSME SE TROCHU MOTALI PO BRNE, JELIKOZ NAJEZD NA DALNICI SE PREDELAVA ... 22:30 A DAVAJ DOMU, CESTA NA HOVNO ... KAMIONACI UZ ME SEROU ...

tak to potom jo...jinak kamiony bez komentare ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to me mrzi moc...ja jel 1.6combi...v praze plna po hrdlo v brne skoro pulka nadrze pryc...sileny...najel jsem za den asi 1000km a projel jsem 3000 v zivote bych to auto nechtel do baraku

bauráčku praha brno praha a 1000km ? že ty ses zase kochal ? :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to me mrzi moc...ja jel 1.6combi...v praze plna po hrdlo v brne skoro pulka nadrze pryc...sileny...najel jsem za den asi 1000km a projel jsem 3000 v zivote bych to auto nechtel do baraku

bauráčku praha brno praha a 1000km ? že ty ses zase kochal ? :smich: :smich:

Baui se rozhodnul, ze se konecne podiva do Drazdan, taxe nedif ;):smich:

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...