Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

to se fakt poseru nas sraz a prijede tam snad nejmin lidi :angry:  :angry:

zdar Jířo, kua ce je to za bordel, za účast, já tam jedu v podstatě s posledních rezerv po hokně a někteří co to maj za rohem se nai nevyjádří - uděláme asi veřejný pranýř ;)

No nekecej, Ty se taky nekde ukazes? ;) Teda mimo besidky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda je dovolená mladej zase ráno dělal budíček hihi no dneska sjem ho spíš probudil já v šest hodin jsem vstal Jéňa koukal tak jsem ho dal k mamce do pelechu a byl spokojenej ;)

to voni ty mrnousové maj nejradši.,ale mě se to taky líbilo ale měl jsem strach abych to nezalech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda je dovolená mladej zase ráno dělal budíček hihi no dneska sjem ho spíš probudil já v šest hodin jsem vstal Jéňa koukal tak jsem ho dal k mamce do pelechu a byl spokojenej ;)

to voni ty mrnousové maj nejradši.,ale mě se to taky líbilo ale měl jsem strach abych to nezalech

no to jo hlavně si na to Ti lumpové hodně rychle zvyknou a pak nechtěj být ve svým pelechu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda je dovolená mladej zase ráno dělal budíček hihi no dneska sjem ho spíš probudil já v šest hodin jsem vstal Jéňa koukal tak jsem ho dal k mamce do pelechu a byl spokojenej ;)

to voni ty mrnousové maj nejradši.,ale mě se to taky líbilo ale měl jsem strach abych to nezalech

no to jo hlavně si na to Ti lumpové hodně rychle zvyknou a pak nechtěj být ve svým pelechu

jojo, jak je dáš zpět do jejich to je řevu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo mi neublizil a necitim se napadena (tohle se me netyka) - od vas urcite ne... a tebe borgu mam u prdele :D

není nad milé teplé lidské slovo ::' Ta Tvoje ještě do takových výšin nedorostla tak si ji můžeš maximálně vylízat až na morkovou kost B):smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...