Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Hele Pražáci,dnes jsem byl u vás a kur-oval jsem až hrůza.U Míráku na Anglické v poledne 5,venku u aut mi pal.pc ukazoval 32.ještě že je klima

njn to víš my musíme mít vždy něco extra..no já taky dnes hodně jezdil a nejvyšší jsem si všiml asi 27,5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré ráno .... dnes má svátek Kryssar tak Járo vše nej -_--_--_-

jinak pro mě dnes není moc dobré bo po včerejšku lítání po nemocnici s Lu mi volala v 01:30 a říkala, že jede do nemocnice :o že prej z ní teče krev ...jela s ní moje mamka, )protože jsem měl noční), pak mi za hodinu volala, že k porodu to není, ale že si jí tam musí nechat nejsem moc vyspalej a moc si přeju ať je všechno v pořádku :huh::huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré ráno .... dnes má svátek Kryssar tak Járo vše nej -_--_--_-

jinak pro mě dnes není moc dobré bo po včerejšku lítání po nemocnici s Lu mi volala v 01:30 a říkala, že jede do nemocnice :o že prej z ní teče krev ...jela s ní moje mamka, )protože jsem měl noční), pak mi za hodinu volala, že k porodu to není, ale že si jí tam musí nechat nejsem moc vyspalej a moc si přeju ať je všechno v pořádku :huh::huh:

Táke přeji dobré ráno, i pro mě moc dobrý den nečeká - dnes a zítra mám praktickou maturitní zkoušku, ježiš jak já su nervozní :o:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

breee ranko :) Ivance preji vse nej nej nej k narozeninam - gripen by mel promaznout sroubky, kdyz je o ten rok zas starsi :smich::p a hensliku, ty bud v klidu a Lu taky - vse bude v pohode, uvidis ;) jen at Lu uz radeji moc nic nedela a lezi - je to vopruz, ale da se to vydrzet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako každý den po ránu :( a ještě se pokazilo počasí :(:( a na prodloužený víkend prý žádný tuzex ;):(

a co ty uličnice :D

pocaso tady na vrchu je celkem v pohode :) zatiiim :p ja - no vse v pohode Jiriku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...