Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

no sice na posledni chvilku a trosku se snazim to probudit...jinak jak rikas nic moc :(

No mít něco takovýho přímo u nosu , tak se tam ukážu i kdybych dělal do pulnoci. :angry: a ne sedět u kompu na prdeli a jen čučet kdo tu co píše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mít něco takovýho přímo u nosu , tak se tam ukážu i kdybych dělal do pulnoci. :angry: a ne sedět u kompu na prdeli a jen čučet kdo tu co píše

muzes konkretizovat?? :unsure: pokud vim, tak vsichni co to tu maji kousek, tak pokud jim do teho nic nevleze jineho (oslavy, narozeniny) tak dorazi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mít něco takovýho přímo u nosu , tak se tam ukážu i kdybych dělal do pulnoci.  :angry:  a ne sedět u kompu na prdeli a jen čučet kdo tu co píše

muzes konkretizovat?? :unsure: pokud vim, tak vsichni co to tu maji kousek, tak pokud jim do teho nic nevleze jineho (oslavy, narozeniny) tak dorazi...

je spousta lidi tak z okoli co nejedou jen je neznas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice mozne, ale borg napada lidi, co chodi sem na forum a sedi na zadku a jen cuci co tu kdo napise, proto se ptam, nebot od sud vetsinu lidi znam :) byl to jen dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mít něco takovýho přímo u nosu , tak se tam ukážu i kdybych dělal do pulnoci.  :angry:  a ne sedět u kompu na prdeli a jen čučet kdo tu co píše

muzes konkretizovat?? :unsure: pokud vim, tak vsichni co to tu maji kousek, tak pokud jim do teho nic nevleze jineho (oslavy, narozeniny) tak dorazi...

Tak konkrétně já to mám minimálně 2h cesty asi 250km a to ještě v sobotu makám a jedu(a to pomíjím takovej detajl, že to mám teď fakt hodně finančně napnutý) a kdo je z okolí i přesto že má nějakou oslavu, tak to asi těžko bude slavit celej den - mimochodem tak jak říkal Badys kdyby to měl 50km tak přijede bez problémů - je to i pro Tvé chápání dost konkrétní?

To pomíjím i takovou věc, že je to v podstatě první oficiální společnej sraz a jedna z mála příležitostí jak se vidět naživo, ono těch větších srazů moc do roka není - no a jestli ani tohle nechápe kdokoli kdo to bude číst a je členem, tak asi ani nepochopil proč je členem klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice mozne, ale borg napada lidi, co chodi sem na forum a sedi na zadku a jen cuci co tu kdo napise, proto se ptam, nebot od sud vetsinu lidi znam :) byl to jen dotaz.

aaaa takže Ty se cítíš napadená, chudinko malá oni Ti zase ublížili a ten škaredej borg nejvíc co :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borgu, ja jsem jen chtela uvest jmena lidi co jsou tady v okoli, vysedavaji po vecerech u kompu a koukaj kdo tu co napise a na sraz nejedou!!!!!! nic vic. tohle ale asi nechapes ty. koncim tuhle debatu - stejne se do me zase pustite jak supi. adie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice mozne, ale borg napada lidi, co chodi sem na forum a sedi na zadku a jen cuci co tu kdo napise, proto se ptam, nebot od sud vetsinu lidi znam :) byl to jen dotaz.

aaaa takže Ty se cítíš napadená, chudinko malá oni Ti zase ublížili a ten škaredej borg nejvíc co :smich::smich::smich::smich::smich:

Radku že jí vůbec odpovídáš :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borgu, ja jsem jen chtela uvest jmena lidi co jsou tady v okoli, vysedavaji po vecerech u kompu a koukaj kdo tu co napise a na sraz nejedou!!!!!! nic vic. tohle ale asi nechapes ty. koncim tuhle debatu - stejne se do me zase pustite jak supi. adie

tak jmenovite jeste....to fakt ne to si zjisti sama ale je jich dost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...