Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

nikdo mi neublizil a necitim se napadena (tohle se me netyka) - od vas urcite ne... a tebe borgu mam u prdele  :D

není nad milé teplé lidské slovo ::' Ta Tvoje ještě do takových výšin nedorostla tak si ji můžeš maximálně vylízat až na morkovou kost B):smich::smich::smich:

:smich::smich::smich::smich::smich::smich:

to se poseru to je nářez :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo mi neublizil a necitim se napadena (tohle se me netyka) - od vas urcite ne... a tebe borgu mam u prdele  :D

není nad milé teplé lidské slovo ::' Ta Tvoje ještě do takových výšin nedorostla tak si ji můžeš maximálně vylízat až na morkovou kost B):smich::smich::smich:

:smich::smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu, tak naštěstí si momentálně na tohle fakt stěžovat nemůžu, makám furt jak šroub a hlavně mě to nenudí.O to méně stíhám nakouknout sem. ;)

ja tady delam furt ale na dost veci musim cekat nez se udela :(

no to nám též, a přímo nesníším, když jsem závilý na někom kdo je ještě navíc neschopnej a brzdí akorát práci mě - to je děsnej hnuj. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to nám též, a přímo nesníším, když jsem závilý na někom kdo je ještě navíc neschopnej a brzdí akorát práci mě - to je děsnej hnuj. <_<

ja myslel...ze treba kdyz chystam nejaky pc nebo na servrech neco delam...tak kolikrat pustis nejakou instalaci nebo tak neco a proste cekas :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...