Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

tak hurá a střilejte někam fotos ;)

já moc nefotil, ale kochtík, Jirka Sejisů a spol. sem dorazil až po 14h v sobotu bo sem ještě do 12 makal, tak budeš muset ještě chvilku vydržet než to kluci sem budou házet a nejspíš asi rovnou na ftpko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já moc nefotil, ale kochtík, Jirka Sejisů a spol. sem dorazil až po 14h v sobotu bo sem ještě do 12 makal, tak budeš muset ještě chvilku vydržet než to kluci sem budou házet a nejspíš asi rovnou na ftpko.

oká ... pohoda , jen štenkruju ;)-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobréééé ráno ČESKO  :p

No to je najednou elánu do práce, BRÉ Ránko lidičky

Fajnovej slet křídel, kdo nepřijel prohlóupil.

Už jsem vyplnila správný formulář :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prihodím jednu fotečku člověka co se nechce fotit střízlivej, doufám že až se příště potkáme tak to přežiju.

Nepřítomnost duchem a tělo na srazu.

delas, jak kdyby si to neprezil :smich::smich::smich: njn, kacka byla na sraze trosku mimo :( ale v patek bylo fajn :smich::smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Borg: Zdarec kluku.

Já prihodím jednu fotečku člověka co se nechce fotit střízlivej, doufám že až se příště potkáme tak to přežiju.

Nepřítomnost duchem a tělo na srazu.

Zdar zdar -_--_-

No já nevím nenechej se mýlit, aby to ve finále nebylo tak, že ten duch opět nezbedně přemýšlí co ještě poladit na ocťuli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prihodím jednu fotečku člověka co se nechce fotit střízlivej, doufám že až se příště potkáme tak to přežiju.

Nepřítomnost duchem a tělo na srazu.

delas, jak kdyby si to neprezil :smich::smich::smich: njn, kacka byla na sraze trosku mimo :( ale v patek bylo fajn :smich::smich::p

Hoj Kačíku, To se fakt poved ten no ani nevím co to je v tom obličeji. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...