Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Brej vecir mladezi !

Brej brej.

Dotaz ty jsi byl v chabrech s červenym RSem a pak si poslouchal CD u pana Pionnera?

Jojo to sem asi ja :-) -_-

Mohl by si mi říct co si to měl za Cdeso jak si pouštěl ještě v autě s těma italskejma písničkama to byl nějakej tvuj mix nebo to je něco origo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted sem prisel z basketu a zrovinka sem si dal sprchu flakam se celej tejden sam doma takze na pohodicku :-) Asi si dam flasticku vinecka :-) Co Ty ?

vinecko :D no tak to ja sem tu o urologickym caji :smich: jinak v pohode, jen mam nejaky unavovy syndrom z uplneho nedostatku chlapske pozornosti :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej vecir mladezi !

Brej brej.

Dotaz ty jsi byl v chabrech s červenym RSem a pak si poslouchal CD u pana Pionnera?

Jojo to sem asi ja :-) -_-

Mohl by si mi říct co si to měl za Cdeso jak si pouštěl ještě v autě s těma italskejma písničkama to byl nějakej tvuj mix nebo to je něco origo?

No v tom pioneeru to sem mel nejakej svuj mixik hip hopu tak nejak spis starsi hudba ale vsechno klasika ... DMX, Waren G, Uce Cuve, Jay-Z, Puff Daddy atd.

No a ty italske to sem nekde vystrachal a bylo to tusim CD Golden hits from Italy

-_-

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted sem prisel z basketu a zrovinka sem si dal sprchu flakam se celej tejden sam doma takze na pohodicku :-) Asi si dam flasticku vinecka :-) Co Ty ?

vinecko :D no tak to ja sem tu o urologickym caji :smich: jinak v pohode, jen mam nejaky unavovy syndrom z uplneho nedostatku chlapske pozornosti :smich::smich:

No jo kdyz ty si zadneho nevsimnes a zadnemu nedas prilezitost to bude celej problem bych tak tipl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tom pioneeru to sem mel nejakej svuj mixik hip hopu tak nejak spis starsi hudba ale vsechno klasika ... DMX, Waren G, Uce Cuve, Jay-Z, Puff Daddy atd.

No a ty italske to sem nekde vystrachal a bylo to tusim CD Golden hits from Italy

-_-

Diky za Info celkem se mi to libilo ta italie, tak si to chci sosnout... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tom pioneeru to sem mel nejakej svuj mixik hip hopu tak nejak spis starsi hudba ale vsechno klasika ... DMX, Waren G, Uce Cuve, Jay-Z, Puff Daddy atd.

No a ty italske to sem nekde vystrachal a bylo to tusim CD Golden hits from Italy

-_-

Diky za Info celkem se mi to libilo ta italie, tak si to chci sosnout... -_-

Jojo to je luxusni music :-) Fakt pohodove ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo kdyz ty si zadneho nevsimnes a zadnemu nedas prilezitost to bude celej problem bych tak tipl.  ;)

vsimam a aj prilezitost je, obcas :smich:

No tak vidis ... v tom pripade si neni na co stezovat ne :-) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tom pioneeru to sem mel nejakej svuj mixik hip hopu tak nejak spis starsi hudba ale vsechno klasika ... DMX, Waren G, Uce Cuve, Jay-Z, Puff Daddy atd.

No a ty italske to sem nekde vystrachal a bylo to tusim CD Golden hits from Italy

-_-

Diky za Info celkem se mi to libilo ta italie, tak si to chci sosnout... -_-

Jojo to je luxusni music :-) Fakt pohodove ... :-)

Nevíš náhodou přesnej název?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...