Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

No v tom pioneeru to sem mel nejakej svuj mixik hip hopu tak nejak spis starsi hudba ale vsechno klasika ... DMX, Waren G, Uce Cuve, Jay-Z, Puff Daddy atd.

No a ty italske to sem nekde vystrachal a bylo to tusim CD Golden hits from Italy

-_-

Diky za Info celkem se mi to libilo ta italie, tak si to chci sosnout... -_-

Jojo to je luxusni music :-) Fakt pohodove ... :-)

Nevíš náhodou přesnej název?

Ono to mozna presne tak nebude ... mam to v takove slozce v kompu ... jestli mas nejake ftpko muzu ti to tam nasypat jestli chces !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Borg: Ja vim.. jen se mi nechtelo hledat. Pekne me to sere ze II octa to ma tu moznost a jednicka je na pikacu v tomto! :disgust:

ne tak docela , ja na O1 dojezd mám ;)

A slo by to udelat i na mou, prestoze nemam central dalkovej v klicku ale dodelavanej? To bych moc chtel... Asi nelze si zvolit zda maji dojet, ci je chces nechat piootevrena? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tom pioneeru to sem mel nejakej svuj mixik hip hopu tak nejak spis starsi hudba ale vsechno klasika ... DMX, Waren G, Uce Cuve, Jay-Z, Puff Daddy atd.

No a ty italske to sem nekde vystrachal a bylo to tusim CD Golden hits from Italy

-_-

Diky za Info celkem se mi to libilo ta italie, tak si to chci sosnout... -_-

Jojo to je luxusni music :-) Fakt pohodove ... :-)

Nevíš náhodou přesnej název?

Ono to mozna presne tak nebude ... mam to v takove slozce v kompu ... jestli mas nejake ftpko muzu ti to tam nasypat jestli chces !

Ftp nemam. :angry: Neco sosnu a uvidim.:) Kdyžtak by si mi to vzal na nějakej srazík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za Info celkem se mi to libilo ta italie, tak si to chci sosnout... -_-

Jojo to je luxusni music :-) Fakt pohodove ... :-)

Nevíš náhodou přesnej název?

Ono to mozna presne tak nebude ... mam to v takove slozce v kompu ... jestli mas nejake ftpko muzu ti to tam nasypat jestli chces !

Ftp nemam. :angry: Neco sosnu a uvidim.:) Kdyžtak by si mi to vzal na nějakej srazík...

Jo to by pripadne slo ... mozna se otocim tedka v Doksech zase na chvilicku ... v sobotu na vecer pac mam byt na nejaky rodinny akci :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...