Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Zatím teď ne, ale spíme tam docela často, když jsme na ostravsku :D

No tak máš řect a né se tak scházet inkognito :smich::smich: jako to mě fak dostalo :D :D :D

Kdybys to viděl, já si šel ven ještě jednou extra omrknout tu červenou octavii, jestli nebude mít samolepku nebo podle zadního difuzoru a neměla :D:D

Tak mi pošli na tebe číslo a někdy bych dal vědět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys to viděl, já si šel ven ještě jednou extra omrknout tu červenou octavii, jestli nebude mít samolepku nebo podle zadního difuzoru a neměla :D:D

Tak mi pošli na tebe číslo a někdy bych dal vědět ;)

:smich::smich: njn kdybych přijel se svým tak je to jasny hnedka :)-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys to viděl, já si šel ven ještě jednou extra omrknout tu červenou octavii, jestli nebude mít samolepku nebo podle zadního difuzoru a neměla :D  :D

Tak mi pošli na tebe číslo a někdy bych dal vědět ;)

:smich::smich: njn kdybych přijel se svým tak je to jasny hnedka :)-_--_-

Jezdíš tam často? A co k sv. Floriánovy? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase jedna přihoda :D :D :D jedu si v doprovní špičce v koloně projíždím křižovatkou za 4 plyn nic...za 3 škyt nic otačky dolu (držím plyn) za 2 otačky dolu rychle z levého pruhu do praveho odstaveno....10x nastartuju nic...šlápnu na plyn nic otačku dolu-pustím plyn otačky nahoru.....paradox..... zastavil sem přimo před Škoda servisem na 4proudovce... tak sem hned vletěl na dilnu at mě někdo odtahne...jeden mechoš šel se mnou...čučel na to....za 2min čučení vrrrrrrrrn a jelo...to je piča to auto nebo co :D

a mechoš asi takto :huh::huh::o jede ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase jedna přihoda :D :D :D jedu si v doprovní špičce v koloně projíždím křižovatkou za 4 plyn nic...za 3 škyt nic otačky dolu (držím plyn) za 2 otačky dolu rychle z levého pruhu do praveho odstaveno....10x nastartuju nic...šlápnu na plyn nic otačku dolu-pustím plyn otačky nahoru.....paradox..... zastavil sem přimo před Škoda servisem na 4proudovce... tak sem hned vletěl na dilnu at mě někdo odtahne...jeden mechoš šel se mnou...čučel na to....za 2min čučení vrrrrrrrrn a jelo...to je piča to auto nebo co :D

a mechoš asi takto :huh::huh::o jede ::'

Stalo se mi kdysi namlich to samy, taky to pak zas jelo, paxe to stalo zas, a nakonec za par dni dojezdilo, presne to delalo s tema otackama, no uz sme to spolu probirali - prasklej vlnovec a vadnej snimac otacek najednou ;) Mas to zaklety jak ted ja. Vsechno (i diag) vypada na lambdu, ale ta je celkem nova, zere to normalne, atd. Taxem vahal a nakonec se nasral a objednal ji, tak uvidime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi kdysi namlich to samy, taky to pak zas jelo, paxe to stalo zas, a nakonec za par dni dojezdilo, presne to delalo s tema otackama, no uz sme to spolu probirali - prasklej vlnovec a vadnej snimac otacek najednou ;) Mas to zaklety jak ted ja. Vsechno (i diag) vypada na lambdu, ale ta je celkem nova, zere to normalne, atd. Taxem vahal a nakonec se nasral a objednal ji, tak uvidime :)

nevím ted mě tak napadá jestli to není čerpadlo že najednou netlači štávu....myslím že u honziho se taky měnilo :huh: musim se ho poptati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...