Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ahoj Radku :) nj ted bývám večer dost unavená,hlavně když jezdím na kole,tak na PC nechodím.Jsem ráda když večer vidím do konce filmy :(

A co u tebe nového?

U mě nového, bacily, antibiotika, Jinak mě čekají nějaké opravy auti a pomalu se vysekávám z různých průšvihů. Takže celkem pohoda -_--_--_-

Nj meze jsou jěště studené :D průšvihy ? ty? jaké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý večer

Ahoj Ivanko. Jak pak se máš? Dlouho jsem tě tu neviděl

-_-  -_-  -_-  -_-

Ahoj Marto :) mám se :) a ty?

Já celkem blbě většina časy v práci. Už mě to taky nebaví -_--_--_--_-

Mám se ta práce taky už valí,takže v červnu zase přesčasy :(:angry:

ty přesčasi já taky valím celkem dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nic, tak ja du domu. Mimochodem delam do 16:30, dobry co, prescasy neplaceny, nahradni volno zadny. Mam to tu jeste vydrzet?  :smich:  :angry:  :ph34r:

njn v Praze je blaze :smich: jako nezavidím :disgust:

Ja delam za Prahou ;) Ted sem dojel domu, ale vcera rano sem byl na jednom ultratajnym pohovoru, tak uvidime ;) Zatim sem byl v zivote v peti firmach a 4 me vzaly... ;)

Panove, mam tu faceliftovy svetla, daj se na ne dat naklapeci motorky ze starejch? Zitra musim jeste poridit blinkry :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caaau ... hele ty si mi psal 5m minimalne ... 6m signaly ale skoro nikde nemaj a vsude davaj jen 5ti metrove.

jak sem psal na icq 5m pohoda...6m ještě větši :D

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, mam tu faceliftovy svetla, daj se na ne dat naklapeci motorky ze starejch? Zitra musim jeste poridit blinkry  :(

to je maš bez motorku nebo co? :huh:

Ja se radsi podivam :D

Ehm, no tak motorky tam sou ;)

Ale mimo naprasklyho drzaku, coz sem vedel, a budu resit lepenim a lesenim z Merkuru, tak sem ted zjistil, ze celej ten vnitrek v jedny lita, auuuuuuuuuuuuuuuu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celej ten vnitrek v jedny lita, auuuuuuuuuuuuuuuu

áááa sokana... ty woe dyt si rikal že maj byt nove?

No to puvodne mely byt, ale nebyly. Takze byly za 3000 obe. Jedna je jak nova, ta druha zvenku taky, ale nak ten vnitrek poletuje a trosku jeden drzak je nalomenej. Dotycnej, DJDREK, rikal, ze to mam poslat zpatky, ale to by bylo hroznyho srani s tim, tak snad to bude ok :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to puvodne mely byt, ale nebyly. Takze byly za 3000 obe. Jedna je jak nova, ta druha zvenku taky, ale nak ten vnitrek poletuje a trosku jeden drzak je nalomenej. Dotycnej, DJDREK, rikal, ze to mam poslat zpatky, ale to by bylo hroznyho srani s tim, tak snad to bude ok :(

no obavam se ze lampa dostala ranu....to je ten držák a mdnul i vnitřek...tam sou tuším taky nějaké packy a to je pruser pak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no obavam se ze lampa dostala ranu....to je ten držák a mdnul i vnitřek...tam sou tuším taky nějaké packy a to je pruser pak

Mam obavy, ze jen potvrzujes moje obavy :( Akorat nechapu, jaktoze to na ni neni absolutne videt :huh: Trosku sem s tim zarygloval a prestalo to, ale mam obavy, ze me to bude stat o 1500, az budu schanet dalsi :( No ale drevo mi neprislo <_<

volebni spot US

nasRath utek ze studia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no obavam se ze lampa dostala ranu....to je ten držák a mdnul i vnitřek...tam sou tuším taky nějaké packy a to je pruser pak

Mam obavy, ze jen potvrzujes moje obavy :( Akorat nechapu, jaktoze to na ni neni absolutne videt :huh: Trosku sem s tim zarygloval a prestalo to, ale mam obavy, ze me to bude stat o 1500, az budu schanet dalsi :( No ale drevo mi neprislo <_<

volebni spot US

nasRath utek ze studia

Pekny jak to zabalil :) , vzhledem k tomu co ted provadi ve zdravotnictvi se ani nedivim, doufam ze se me nestane az budu potrebovat lekarskou peci ze me doktor rekne ze uz vycerpal limit a ze me posune v poradniku.... tee hrozny to ze ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...