Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

kurva to je děs ty male dětska hovno to ma co na robotu tak mě vytáhli gumu kolem předního blinkru....haranti zasraní :D

ty jo Bade, tak takový zmetky zastřelit málo :( voražení jak sviňa, auto na nich zaparkovat málo a škoda olova :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me asi taky, to tam nemam  ;)  Ale lepsi decka, nez smazky. Kurva ja tuhle praci mrdaaaaaaaaaaaaaam  :angry:

víš co se Járo říká ?!....že silnější pes mrdá -_- jestli mě teda rozumíš :D :D

Jasny, znam to -_- Tak ja mrdam tuhle praci. Kdybych aspon mrdal v praci, ale tady uz neni koho, vsechny kocicky sly davno domu. To je tu asi jediny pozitivni, ty holky, jinak teda pakarna hrozna. Sem chtel dneska vymalovat pulku obejvaku, tak prd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky kluci :) Jak se máte? ;)

Ahojky Ivanko jakpak se mas ? ;)

Ahoj Míšo :) Díky za optání,jde to :)

A co ty?

Cauky !

No u me na pohodicku jako vzdycky :-) Teda vzdycky krome rana to sem ... KO :-) -_- Copak delame ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky kluci :) Jak se máte? ;)

Ahojky Ivanko jakpak se mas ? ;)

Ahoj Míšo :) Díky za optání,jde to :)

A co ty?

Cauky !

No u me na pohodicku jako vzdycky :-) Teda vzdycky krome rana to sem ... KO :-) -_- Copak delame ?

No rána jsou kruté,ale když ted jezdím do práce na kole(24km tam i zpět),tak je mi super :) doporučuji

Ted sedím u buku,dokud cosby není doma,pak mě vyžene :D

Ahoj Radku :) nj ted bývám večer dost unavená,hlavně když jezdím na kole,tak na PC nechodím.Jsem ráda když večer vidím do konce filmy :(

A co u tebe nového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj četla jsem ,co ti děcka provedly <_< parchanti

To je ta dnešní výchova :angry: Ale pokud nejde o život,jde o h....

jasan to sou maličkosti ;)

Čágo mládežníku Michale :)-_--_-

Caaau ... hele ty si mi psal 5m minimalne ... 6m signaly ale skoro nikde nemaj a vsude davaj jen 5ti metrove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Radku :) nj ted bývám večer dost unavená,hlavně když jezdím na kole,tak na PC nechodím.Jsem ráda když večer vidím do konce filmy :(

A co u tebe nového?

U mě nového, bacily, antibiotika, Jinak mě čekají nějaké opravy auti a pomalu se vysekávám z různých průšvihů. Takže celkem pohoda -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...