Přejít na obsah

Zlodějský svině


Poradce101

Doporučené příspěvky

Před dvěma měsíci mi ukradli před domem OII. a už se nenašla (ne že by mě to nějak překvapilo) tak jsem si objednal novou OII ,koukal jsem na to z té lepší stránky :rolleyes: aspoň budu mít OII FL a než jí v MB vyrobí tak jsem měl náhradní novou Fobii kombi ve strašné modré barvě , minulý týden jsem si měl ve čtvrtek vyzvednout svou OII ale v úterý ráno v 6:30 jsem vyrazil z domova běhat s kámošem a jen jsem vylezl ven ,koukám a nemám tam auto ,nějaký sv... mi ho ukradli ,byl jsem zelenej vzteky , takže jsem volal pol... a čekal jsem asi do 9 když mi z policie volali ,že auto našli asi kilometr daleko v lese a ať tam dojdu . Tak jsem tam vyrazil a strávil jsem tam s nima 2 neskutečně otravný hodiny :-(( na autě byla vyvrtaná díra do dveří utržená spínací skřínka,vyndaná řídící jednotka motoru a totálně rozlámaný středový tunel jak se snažili uřezat zámek řadící páky ,pak jsem s odtahovkou dorazil do servisu dostal novou Fobii jako náhradu a objednal jsem si do OII co mám převzít satelitní vyhledávání ,protože miny jako zabezpečení proti zlodějům zákon bohužel zakazuje :-)) takže jsem nechal namontovat http://www.casystem.cz/produkty/metasat.html a od pátku si lebedím v nové hlídané :D OIIFL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to gratuluju k novému autu,ale stejnak tě nepotěším. Pokud narazíš na prrofíky,tak to co máš v tom autě ti nemusí vůbec pomoci. Gps i Gsm signál se dá totiž celkem snadno vyrušit a kdo pujde krást takový auto,tak i s tímhle počítá. Na trhu je jediná jistota a to je firma Sherlog,ty mají totiž svoji rádiovou síť a ta nejde vyrušit žádnou rušičkou. Všechno ostatní je dobré,ale 100% jistota to teda rozhodně není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je opravdu síla,teď už tě asi nic nepřekvapí,mně chtěli auto už dvakrát ukrást,ale naštěstí se vždy zastavili na zamykání zpátečky,asi to nebyli profíci. Jinak od té doby se snažím parkovat v řadě mezi autama a ne jak jsou auta vedle sebe,protože to byl také asi jeden z důvodů,že se jim to nepodařilo. Jak dlouho to trvalo pojišťovně s vyplacením peněz a dostal jsi celou částku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to gratuluju k novému autu,ale stejnak tě nepotěším. Pokud narazíš na prrofíky,tak to co máš v tom autě ti nemusí vůbec pomoci. Gps i Gsm signál se dá totiž celkem snadno vyrušit a kdo pujde krást takový auto,tak i s tímhle počítá. Na trhu je jediná jistota a to je firma Sherlog,ty mají totiž svoji rádiovou síť a ta nejde vyrušit žádnou rušičkou. Všechno ostatní je dobré,ale 100% jistota to teda rozhodně není.

Všetko sa da zarušit....

Každá zbraň má svoju protizbran, a ak nie, tak je to len otázkou času, kedy bude vyvynutá....

Takže podrobnou znalosťou systému nájdeš jeho slabé stránky... Takže aj Sherlog nieje 100%... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...