Přejít na obsah

Fólie na skla


Filip 23

Doporučené příspěvky

Jsem také řešil jak STK atd.. Ale jelikož vepředu nemám nic tak si kluci z STK a PČR mohou :p :p :p :p . :) Co se týče kartičky tu jsem dostal a na každé z folii mám atest. Prý se to takto dělá v dnešní době úplně normálně. Jsem byl trošku za lamu. :prc: Ale jinak si myslím, že to auto prokoukne takovým neotřelým způsobem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj,

chci nechat dat na OII Combi folie, na okna u ridice kaslu samozrejme, ale napadlo mi udelat zadni "polotmavy" (kvuli decku) a ty kufrovy + paty dvere tmavsi. Ze by to zezadu dopredu prechazelo tmava, svetlejsi a origo z vyroby. Ma to nekdo tak? Nebo davate zadni, kufrovy a paty dvere stejne tmavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chci nechat dat na OII Combi folie, na okna u ridice kaslu samozrejme, ale napadlo mi udelat zadni "polotmavy" (kvuli decku) a ty kufrovy + paty dvere tmavsi. Ze by to zezadu dopredu prechazelo tmava, svetlejsi a origo z vyroby. Ma to nekdo tak? Nebo davate zadni, kufrovy a paty dvere stejne tmavy?

Ahoj, mám obdobný názor i zkušenost. A taky jsem vozil děti..

Já měl takto sice jen Felinu kombi, ale folie byly přesně takhle odstupňovány - vpředu nejsvětlejší, pak střední a vzadu nejtmavší ( ze stejné řady ). Myslím, že to vypadalo i docela dobře. Můžeš posoudit z fotek alespoň náznak jak to vypadalo . Jen zadní ( "kufrové") okno bylo stejnou folií co řidičovo kvůli výhledu ženy (nosí brýle a měla obavy aby viděla dozadu) . Po zkušenostech bych tam ale dal o stupeň tmavší, tj. tu střední - vidět by i tak bylo dobře.

Je to podle mne i hezčí, navíc v dnešní realitě měřičů propustnosti i jistější. Mít folie ( tmavé) jen vzadu a vpředu nic je velký skok. Každý ať si zvolí sám, ale mě se to nelíbí. Folie byly Bruxafol.

Teď mám OII, tonování z výroby a budu časem postupovat stejně - směrem dozadu tmavší, jen to bude posunuto , vpředu jen tón skel z výroby, pak středně tmavé a vzadu tmavší.

post-69893-0-70109700-1332767227_thumb.j

post-69893-0-55909900-1332767316_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, diky za odpoved!

Koupil jsme Scouta se SunSetem, ale na tech zadnich oknech je to skoro k nicemu, sviti to na malou hodne a decky za dvacku z pumpy se mi nelibej, tak to udelam podobne. Akorat to zadni okno nevim, je tam senzor ve zpetnym zrcatku, tak aby pak fungoval... Everypadly diky! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dnes sem se objednal na lepeni folii,a kdyz sem rekl ze predni nechci ze po tom policie jde ,pan mi rekl ze se davaji jine typy folii ktere merenim projdou ! Nevite o tom neco?? Podle me keca a jen chce vytahnout prachy.

Ty nejsvětlejší folie (propustnost okolo 70%) se dají dát jenom na verzi classic, která nemá tónovaná skla už z výroby. Na ostatní výbavové verze se dají dát dopředu jenom čiré. Takže ho vůbec neposlouchej a stůj si za svým a dopředu nic nedávej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...