Jump to content

kober

Uživatel
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kober last won the day on June 9

kober had the most liked content!

Recent Profile Visitors

235 profile views

kober's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • One Month Later
 • First Post Rare

Recent Badges

32

Reputation

 1. To asi myslel letos na konci června...
 2. Také jsem se včera dotazoval a posun z KT 43-45 na 44-46, takže se pomalu plížím k Vánocům 🎄
 3. Cože 😳😳 Jakože sis něco objednal, oni ti to nedodali a peníze si nechali. To je nějaký vtip, doufám že to tak nenecháš a minimálně podáš podnět na ČOI.
 4. Tak to jsi mě teda pěkně nasral, ti povím 🤣 To jsi tu radši ani neměl psát...
 5. Jsem docela skeptický k pravdivosti tohoto údaje vzhledem k tmou, že už čekám 14 měsíců 🤣
 6. https://goo.gl/maps/oAqEf9JVt81vTJtd7
 7. Kromě Sportpaketu a panoramy mám to stejný a aktuální datum výroby je cca půlka listopadu (KT43-45). Čekám 13 měsíců a taky se to nebezpečně blíží k těm dvaceti 😀 Nevěřím už ale ničemu, takže jsem dočasně vyřešil auto jinak a život jde dál. Snad to vyrobí ještě letos. Kolega dostal O4 už v únoru (po tom co od prosince stála na odstavném) a má s tím jenom problémy (především infotainmentem), ale teď mu měnili snad jednotku, protože mu často nefungovaly senzory. Takže vlastně je to takové malé štěstí ve větším neštěstí, protože až to budu prodávat, tak auta vyrobená v druhé půlce 22 a případně 23 budou mít asi lepší pověst, než ty 2021 a nedejbože 2020.
 8. Naopak, je to pozitivní že se věci pooooomalu hýbou k lepšímu
 9. @Pepa z Depa Byť chápu tvou frustraci, stěžovat si můžeš, ale tím to končí. Požár provozu, válka a rozjíždějící pandemie jsou ukázkové vyšší moci. Jak píše @patrikcevela, zrušit objednávku můžeš (prodejce ti ještě poděkuje) a koupit skladovku, ale já situaci teď mapoval a nevybereš si, nebo si vybereš co nechceš nebo si hooodně připlatíš. Jediná alternativa je operák, který má ale jiné nevýhody. Jinak ano, taky jsem si říkal, že půlrok je šílený a hodně jsme doma váhali, jestli do toho jít, když i30 nebo Mazdu jsme mohli mít prakticky hned. Ale vybrali jsme si a tak to je. Po bitvě každý generál, ale asi nikdo nemohl tušit, co nastane. Největší chybu dělá Škoda v komunikaci (resp. nekomunikaci), kterou nezvládá a určitě se ji to vrátí (obzvláště v zahraničí, v Česku to tak nebude, nebo minimálně). Zvedni telefon nebo napiš email do Škodovky a chtěj info. Černé Ovce ti nepomůžou a nadávání na "místní" už vůbec ne.
 10. Minulý týden jsem napsal nasranej email do ŠA že budu čekat rok a půl na auto a že komunikace je fakt děsná. Chtěli po mě číslo komise, že bez něj nemohou na zpoždění reagovat. Dneska přišla odpověď jak jsem asi čekal. CTRL+C CTRL+V. Email má přesně opačný efekt, vytočilo mě to ještě více 😀 Rovnou jsem poslal odpověď, tragická komunikace. To mě fakt dokáže vytočit tenhleten styl, když se mnou mluví někdo jako s idiotem.
 11. Hádám, že dostanu stejnou odpověď 1:1
 12. Ah, mám černé schéma tak jsem to neviděl :) Jinak jsem na supportu vznesl velmi nasraný dotaz co to ***** má znamenat, kde je k tomu nějaká informace, že si s termíny házejí jak chtějí, bez komunikace, že čekat ROK NAVíC je šílené. Tak prej předaj na oddělení a ti se mi ozvou - asi abych se uklidnil a pak mi řekli jenom smůla 😀
 13. Tak jak jsem říkal tak se stalo, auto posunuto na listopad 2022 (KT43-45). Takže dnes jdu vybírat něco jiného a až jednoho dne auto bude, dost pravděpodobně ho jenom otočím. Tímhle tempem začínám věřit, že auto dostanu v lepším případě někdy 2023 a kdoví, jestli ŠA vůbec dodrží smluvní cenu. Jedno je jasné, na auto budu čekat minimálně rok a půl a bude to moje poslední Škoda, protože tohle je neakceptovatelné selhání. Od dealera:
 14. Mám to stejně. Taky mám týden T. Než těšení ale spíše čekám, až dostanu hovor s dalším prodloužením (již čtvrtým - auto mělo být na začátku ledna, pak květen, pak začátek června a teď konec června).
×
×
 • Create New...