Přejít na obsah

parkovaci senzor stale ukazuje prekažku


peterDSG

Doporučené příspěvky

Zdravím,chcem sa spytať či by mi vedel niekto poradit čo mam robit keď mi začal predny ľavy parkovaci senzor ukazovať prekažku aj ked tam nieje.

Začalo mi to robiť samo od seba.Najprv som si myslel že mi ten senzor zapadol do vnutra. Ale je to v poriadku a je to aj dobre zapojene..

Je ten senzor vadny? Alebo v čom by mohol byt problem???

Vopred Vam dakujem za odpovede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi nie, ale možno že si kupim nove držiaky na špz a ked budem na slovensku tak to vymenim....

A ešte by som sa chcel spýtať, že ake idu žiarovky do kufra? Idu tam sufitky? A nevie niekto ich rozmer? Chcem si tam dať tie super svietve diody.

diky za ochotu mi poradiť.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta přední podložka pod tu spz by měla bej hodně nízká (přímo pro parkovací čidla) a normální to hlásí jako překážku hold už je moc vystrčená.Tak řešení který jsem aplikoval podložku zahodil a udělal dvě dírky do spz přesně v místě co drží podložka, dal dva samořezný šroubky a mám svatej pokoj s čidlama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni treba provrtavat SPZ ani kupovat nejakou specialni podlozku pod SPZ. Ja mam uplne obycejnou podlozku pod SPZ, uz od prodejce prisroubovanou 4 srouby v rozich a nikde nic neodstava - cidla nehlasi prekazku kdyz tam zadna neni. SPZ jsem musel malinko zohnout aby sla strcit do drzaku, ale aspon nemam zadny problem s cidly.

Doufam, ze je na fotce videt jak to mam udelane - nikde nic neodstava

post-3278-1276724396,1732_thumb.jpg

Pokud bys podlozku pod SPZ nechtel, tak SPZ zohni podle tvaru narazniku a prilep ji oboustrannou paskou.

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...