Přejít na obsah

Maximálka dodávek?


FUGAS

Doporučené příspěvky

Včera dopoledne jsem koukal v TV na Gumball, jedna posádka jela ve VW Transporter, v takovém to starém ze šedesátých let. Měli to poladěné, takže maximálka toho starého auta byla 220km/h. Vtip byl ovšem v tom, že ty úpravy nebyly při vnějším pohledu viditelné, dokonce i lak vypadal staře a zoxidovaně. Líbilo se mi když jim policajti na dálnici naměřili radarem 200km/h a zastavili je. Chvíli okolo toho chodili, pak se usnesli, že není možné, aby takovéto auto jelo 200km/h a že asi mají závadu na radaru, takže je zase pustili bez pokuty. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě tak napadlo se zeptat těch co mají zkušenosti s dodávkama, kolik to vlastně vůbec jezdí. Důvod proč se ptám - v pondělí jsem jel po strakonické směrem na Prahu, rychlost 150km/h. V dálce jsem viděl, jak z napojovacího pruhu přijíždí nějaká dodávka. Než se rozjel, tak jsem ho dojel na vzdálenost cca. 150m, takže jsem viděl, že je to sanitka Renault Master s blikajícími majáky. Čekal jsem, že mu to víc jak 140km/h nepojede, takže jsem si ještě říkal, že jsem zvědavý, jestli mi (až ho úplně dojedu) uhne z levého pruhu. K mému překvapení, ale ta sanitka nejenom vyrovnala mojí rychlost, ale dokonce mi začala ujíždět. :blink: Pochopitelně jsem se nesnažil ho dohonit, protože závodit s blikající sanitkou může jenom blbec, ale jeho rychlost odhaduju na 160-170km/h. Já měl na tachometru stále těch 150km/h a za chvíli mi ta sanitka zmizela z dohledu. Fakt jsem nechápal. Ještě v šoku jsem koukal na stránky Renaultu, tam uvádějí nejsilnější motor pro Mastera 3,0dCi. Tak jsem si říkal, ještě že doba dýchavičných "dvanáctsettrojek" už je dávno pryč.

tak já přidám něco sanitek :)

MB 290 TDi /váha 2 500 kg/ omezovač v 200 km/h

post-18-1149487598.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě tak napadlo se zeptat těch co mají zkušenosti s dodávkama, kolik to vlastně vůbec jezdí. Důvod proč se ptám - v pondělí jsem jel po strakonické směrem na Prahu, rychlost 150km/h. V dálce jsem viděl, jak z napojovacího pruhu přijíždí nějaká dodávka. Než se rozjel, tak jsem ho dojel na vzdálenost cca. 150m, takže jsem viděl, že je to sanitka Renault Master s blikajícími majáky. Čekal jsem, že mu to víc jak 140km/h nepojede, takže jsem si ještě říkal, že jsem zvědavý, jestli mi (až ho úplně dojedu) uhne z levého pruhu. K mému překvapení, ale ta sanitka nejenom vyrovnala mojí rychlost, ale dokonce mi začala ujíždět. :blink: Pochopitelně jsem se nesnažil ho dohonit, protože závodit s blikající sanitkou může jenom blbec, ale jeho rychlost odhaduju na 160-170km/h. Já měl na tachometru stále těch 150km/h a za chvíli mi ta sanitka zmizela z dohledu. Fakt jsem nechápal. Ještě v šoku jsem koukal na stránky Renaultu, tam uvádějí nejsilnější motor pro Mastera 3,0dCi. Tak jsem si říkal, ještě že doba dýchavičných "dvanáctsettrojek" už je dávno pryč.

Medved Vito CDi 110kW vse cerveny ...na Plzen, volna dalnice, jasno, ve dvou a nalozeny- 210kmh tachometrovych ...to byl hukot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...