Přejít na obsah

Karbonova kapota


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

len tak zo zvedavosti: NACO?

jazdi tu niekto z vas zo svojim autom profesionalne zavody?

nevidim vobe ale vobec ziadny racionalny dovod davat na nase priblizovadla taketo nieco...

nechcem nikoho urazit, ale domontovanie xenonov-jednoznacne ano, tempomat-ano... ale kapotu z uhliku? skus mi normalne vysvetlit naco by ti to bolo? samozrejme ze usetris mozno par kg, ale to ti vykompenzuje hmotnost paliva v nadrzi, nejazdi s plnou a mas to to iste, ja ked idem na dlhu cestu tak dam vzdy plnu ale po meste jazdim malokedy s viac ako 1/4 nadrze...

nic ine ako frajerinu na tom nevidim...(moj nazor)

inak vyzera dobre, zaujimavo atd...ale nechcem vediat kolko stoji...(odhadujem 600-1000 euro)

Editováno: , autor: paldous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved to je jasne - 99% aut, co to ma, tak to ma len pre image...(co vlastne nie je pre image? Kto potrebuje na RS 18" disky, ked v pohode stacia 17", kto potrebuje RS kridlo, ked je ucinne az od 200 km/h - aj ked je tu povolene len 130 km/h, kto potrebuje kozeny interier? atd atd...)

Len som bol zvedavy, ci sa nasiel odvazlivec, co ju uz ma aj na Octavii (stoji 1100 €). Lebo napr. na Audi A4 som ju uz par krat videl a vizeralo to dobre - a nebola to len samolepiaca folia ;)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...