Přejít na obsah

Servis v Praze


JuraS.

Doporučené příspěvky

Pro nově koupenou š. octávii (za bazaru) hledám kvalitní servis. S ochotou a megalomanstvím v servisu který mám kousek od domu Škoda Auto Jarov nejsem spokojený..nechce se mi živit bandy darmožroutů, raději bych dílnu o 5 ti lidech se zlatýma českýma ručičkama...máte nějaký tip ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pro nově koupenou š. octávii (za bazaru) hledám kvalitní servis. S ochotou a megalomanstvím v servisu který mám kousek od domu Škoda Auto Jarov nejsem spokojený..nechce se mi živit bandy darmožroutů, raději bych dílnu o 5 ti lidech se zlatýma českýma ručičkama...máte nějaký tip ?

Ahoj, mam servis u nas na Zahradnim meste, je to pan Plachy, je to tam malicky, ale rodinny. Kazdymu autu udela "vstupni lekarskou prohlidku" na zaklade ktery rekne, co je , nebo neni potreba udelat. Hlida mi i pravidelny servisy. Pokud se neco deje, jako treba muj problem s klikovou hrideli, tak mi nejdriv rekne, co by s tim moh udelat, kolik to bude stat, jestli to chci origo, nebo ne a az pak meni a vsechno, co vymeni, mi pak da zpatky (ja mu to tam samozrejmne necham :-) ) Je milej a podle me ma taktiku, radsi neobirat, ale zaklada si na tom, ze "jeho" auta jsou vporadku a ze se k nemu jeho zakaznici vracej. Kontak je 777 259 354

Pa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...