Přejít na obsah

UŽ NIKDY FAFIU


bodrik11

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Pánové i když mám fabii rád tak musím uznat že už toho je moc i na mě.. Mám jí rok a za tu dobu mi u auta co má najeto 150tis s rv. 2003 odešli následující věci: kompresor klimatizace (10tisíc) dvouhmotnostní setrvačník (12tisíc), pravděpodobně odchází servo nebo řízení (12tisíc nebo 10tisíc) a tlumiče (nevím kolik stojí série ale já pořizoval HP za 20tisíc)..Zatím jsem vyřešil jen ty tlumiče, teď jsem našetřil na další závadu, takže se pokusím vyřešit to servo, ale je toho na mě u 6let starého vozu nějak moc. :( Ale fabii mám rád a nedám na ní sáhnout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pánové i když mám fabii rád tak musím uznat že už toho je moc i na mě.. Mám jí rok a za tu dobu mi u auta co má najeto 150tis s rv. 2003 odešli následující věci: kompresor klimatizace (10tisíc) dvouhmotnostní setrvačník (12tisíc), pravděpodobně odchází servo nebo řízení (12tisíc nebo 10tisíc) a tlumiče (nevím kolik stojí série ale já pořizoval HP za 20tisíc)..Zatím jsem vyřešil jen ty tlumiče, teď jsem našetřil na další závadu, takže se pokusím vyřešit to servo, ale je toho na mě u 6let starého vozu nějak moc. :( Ale fabii mám rád a nedám na ní sáhnout!

Snad jsem to dobře pochopil... ale nedá mi si nerejpnout.. ;):) r.v.2003 a 6let starého auta, čoveče v kterým roce žiješ? :D;) ale tak po 150tis. a 8let starýho auta, hold už něco odejít může.. jsou to pokladničky s nenávratnou investicí.

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem měl Accenta elegance rok 2008 a opravy za 12 měs

- Nefunkční klima, kompresor ko

- Nové koplet servo a tyč řízení

- vadný homokinetický kloub-cvakal

- zavada na ERG ventilu

- nefunkční central

Ted mám novou Fábku a sem nejštastnější na světě... Kvalita v každém detailu za 2.5 měsíce najeto 10tis km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

ked som kupoval fabiu, ini kupovali dacie, ja som sa znich smial, teraz sa smeju oni zo mna, , take nevydarene auto, stale niečo a hlavne to servo, neviem načo niekto vyraba auta ked to nevie, teraz banujem že som nekupil radščej daciu, ,

aqlebo škodovka nech radšej vyraba 105 alebo 120 , to sa da aspon na ceste opraviť

KAŽDEMU " BUDEM ODPORUČAŤ" LEN ŠKODOVKU

No, jestli se zrovna ta tvoje nevyráběla v Bratislavě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...