Přejít na obsah

Výměna Nexusu za Columbus


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám OII 1,9TDI PD 4x4 06/2007 s Nexusem a rád bych ho prohodil za Columbus (nový kus). Může mi prosím někdo poradit kde najdu Gateway abych zjistil jaký mám typ a zda bude vhodný. A jaký Gateway je vhodný pro správnou funkci zobrazování předních a zadních parkovacích senzorů na Columbusu a správnou komunikaci s Maxidotem?

Dále prosím o info kde koupit potřebné a zda někdo na Plzeňsku zvládne montáž ale hlavně následné kódování ...

Předem děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám OII 1,9TDI PD 4x4 06/2007 s Nexusem a rád bych ho prohodil za Columbus (nový kus). Může mi prosím někdo poradit kde najdu Gateway abych zjistil jaký mám typ a zda bude vhodný. A jaký Gateway je vhodný pro správnou funkci zobrazování předních a zadních parkovacích senzorů na Columbusu a správnou komunikaci s Maxidotem?

Dále prosím o info kde koupit potřebné a zda někdo na Plzeňsku zvládne montáž ale hlavně následné kódování ...

Předem děkuji za info.

Shodou okolností jsem řešil stejný problém. Nejsem odborník, jsou tu daleko povolanější, ale pro info: Mám OII, 1.9 TDi 11/2006, měl jsem Nexuse a měnil za Columbus, problém nebyl v podstatě žádný (původní gateway byla s indexem K, tak se ani baterka nevybíjela), ale nejelo mi ovládání na MF volantu (krom hlasitosti). Dle místních odborníků byla potřeba novější gateway, tedy jsem pořídil novou, označení 7N0 907 530 z 11.6.2010, na VAGu nakódoval (po menších problémech, ale zvládnuto :-)) a vše šlape jak hodinky (parkovací senzory jsem zatím neřešil)...

Koupil jsem gateway tady:

Tož tak...

Editováno: , autor: dalimil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...