Přejít na obsah

Jindrův Coffe shop


Standis

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

:kol-57::kol-57::kol-57:......úúúúáááá.......jaro je v plnym proudu tak asi nastal čas aby racíček na chvilku vylez z brlohu..... :kol-99::kol-99:..... a koukám že to v cofee spí co jsem zkouk konkurenci jsme na tom podobně :-))))

kde se budete letos dovolenkovat???? já po vytáhnutí info z Vlasty letos pokud auto vydrží razim směr slovensko!!! chrnět budem někde v lese v bungalovech podle fotek celkem good tak jsem zvědavej....herečku vyšlu do lesa na houby abych zjistil jestli tam nahodou nejsou medvědi :-))))) a zatim budu koštovat co tam ti kucí slovensky pijoooo za pitivo...doufam že budou naši byvalí bratia přívětiví a nedostanu na budku když jsem někdy předloni navštívil jejich Zamek Bojnice tak tam na mě zírali jako když mam na hlavě turban a samopal přes rameno... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene Ripe ... na hlavě mam maximalně vybleskanou jarmulku :-))))))))))))).....

ja se taky rozhodoval jestli mooře nebo něco obyčejnějšího.nakonec rozhodlo to že sem škrt a to slovensko mě dohromady se vším všudy , pobyt-benzín-jidlo vyjde na tejden maximalně na bura tak jsem to herečce politicky objasnil a ona kupodivu souhlasila.....beru to tak že tatry jsme ještě neviděli a já jsem spíš na tu turistiku než na válení na pláži tak nebylo co řešit. jediný čeho se bojim je to aby to auto nedělalo problemy.chtělo by to nějakou pojistku ale moc se v nabítkach asistenček neorientuju tak to musim ještě pořešit,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj i na slovači maj hustou serv.síť na ty naše popelnice a ceny se lišit od nás taky moc nebudou,ale fabinka vydrží neboj.

Pivečko tam bylo tušim zlaty bažant jo dalo se bylo pitny sebou jsem měl dva kartony plech kozla a když došlo tak v lipt.mik.maj market hned na začatku a tam meli kozla,plzen jak v plechu tak ve flašce.Jo jo pivni zasoba je zaklad pitnej režim se musi dodržovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Vlasto snad to bude OK...jen sem zvědavej jak se autíčku bude líbit najednou 600 km jedna cesta :-))) přece jen je zvyklej tak do kauflandu a v listopadu okruh po hřbitovech :-)))))........já sebou nic nepovezu budu plně spolihat na to co si u nich v jednotě pořídim, jo a prej tam maj nějakou specialní demanovskou kořalu tak možná i nějakyho toho prcka prubnu :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj šumava krasná....tam mě nejvíc rozštíp majitel penzionu U churanu(nebo jak se to jmenovalo) vyprávěl jak chodil po lese a hledal lysohlavky a nemoh je najit a nakonec je objevil před chatou na paloučku když sekal travu :-)))))

ps.: vlastovi uděluji trestny bod za úrážku na cti :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí za co já nic to za mne určo psal někdo jinej asi osoba blizká.

Neboj Nizké Tatry jsou pohoda lesy a trochu větši kopce,ale ve Vysokejch sem si prdnul šli jsme na Vodopad Skok sice na mistě nadhera,ale cesta nekonečná a tvrdě vypocená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj Nizké Tatry jsou pohoda lesy a trochu větši kopce,ale ve Vysokejch sem si prdnul šli jsme na Vodopad Skok sice na mistě nadhera,ale cesta nekonečná a tvrdě vypocená.

to zní parádně.....tak ještě musim sehnat kvalitní obuv idealně pionýrky jestli se ještě vyraběj :-))))......kwa zíram z okna a ono je tam celkem hezky to abych šel ven něco dělat :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí za co já nic to za mne určo psal někdo jinej asi osoba blizká.

Neboj Nizké Tatry jsou pohoda lesy a trochu větši kopce,ale ve Vysokejch sem si prdnul šli jsme na Vodopad Skok sice na mistě nadhera,ale cesta nekonečná a tvrdě vypocená.

taky jsme za mlada jezdili s našima do Tater, kopce byly velký,ale za tu námahu, to stálo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...