Jump to content

Vlasta

Člen ŠKODA Klubu
 • Posts

  4,703
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Vlasta last won the day on January 14 2012

Vlasta had the most liked content!

6 Followers

About Vlasta

 • Birthday 06/17/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=41732
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

5,284 profile views

Vlasta's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

54

Reputation

 1. A dělalo to i před výměnou rozvodů,pokud ne tak je něco složeno špatně.
 2. Za 156tis km jsem je ještě neslyšel,ale u mne jezdí auto každej den,takže po delším stání nemohu potvrdit ani vyvrátit.
 3. Malta--do bazaru jsem to zatím nedával,je to hospoda tak nejdřív nabízím známejm z hospody jinak 4x disk a 6x pneu,ty dvě pneu jsem koupil s plecháčema tak jsou navíc,dojet se dá vše.
 4. Já dávám Extreme 10W40 od 20tis.km takže už 130tis najeto na Mogul,měním po 10tis km a nedolejvám nic. takže za mne joo.
 5. Ekar--asi jsem to napsal blbě a trochu jsme se nepochopili,Tvuj odkaz je na plecháče a já nabízím origo litá Roomster viz foto.
 6. Ahojky jsem z domažlicka,no bez gum nevím,mužu je sundat,ale s cenou moc hejbat nechci,takže bez pneu je dám za 5tis,jestli chceš mužu je nafotit,sem tam nějakej škrábaneček je,ale nic drastického,odpo vyfotím,koukal jsem že jsi z Pardubicka což je nějakejch 250km,tak je mužu přiblížit do Plzně nebo cca do 50ti km od Domažlic.
 7. Kluci kdyby měl někdo zájem o 15tky z Roomstra včetně 6xpneu (4xBravuris 4mm a 2xContinental na dojetí)dejte vědět cena 5500,ale neposílám poštou takovýhle krávy balit brr.Vracím se zpět na 14tky,bez posilovače jsou ty 15tky už docela darda a občas s Džundou jede žena a tak to pak dopadá takto http://forum.skodahome.cz/topic/41732-vlasta-fabia-junior-easy-12htp/?p=2134902
 8. Ahojky,sice je to Fabiacká hospoda,ale máte někdo skušenost s 1.6 FSI,protože se výměna Džundy blíží,ikdyž nevín jestli ještě letos nebo až z jara,ale docela mne to táhne k OII buď 1.6 MPI nebo FSI,naftu já nechci,jezdím hlavně do práce z práce 8km a pak tady po okolí,takže nájez mám do 10tis za rok,další adepti jsou FII HTP,MPI nebo Romster,Octavka a fabka budou v kombíku Rom je jasnej. FSI má najeto 170tis a FII má 150tis v 1.4 MPI,HTP bych sehnal tak do 100tis. km, Octávka zkrátka láká nejvíc,ale je za cenu FII samozdřejmně starší a větší nájezd,vzlášť v porovnání s HTP.Jde mi hlavně o motor,zbytek se musí měnit tak jako tak,stejně jako u Džundy.
 9. Laďa29--to je sice hezké,že už ho vživotě nechceš,ale napsat,co,kdy,jak se posralo by pomohlo víc.já mám tento motor 11let najeto 150tis km a věř mi,že já jsem na motor ještě nešáh,kromě vyměny oleje a výměny svíček a všech zap cívek a co proto dělám,defacto skoro nic jen měním olej po 10tis a svíčky po 25tis.,možná vyhozené peníze možná ne, budu nejspíš kupovat ojetou FII nebo Roomstra a po skušenostech s HTP si ho klidně koupím zas. ,v mém okolí mám dva známé,co podpálili ventily a když se jich zeptáš,kdy si měnil olej,tak jeden po 15ti(píše se v manuálu) a druhej proč stačí dolejvat,se svíčkama to samé na co v manuálu píšou 60tis atd,pak jsem měl tu možnost se s jedním svézt a kop bych ho do kulí,trápit tento motor 50tkou na 5tku ,kdy jsem si myslel,že to ani nejde,(já to nedělám ani na 4rku,to musí být ve městě dlouhá rovinka) a mimo město jen o trochu víc,ale hlavně,že spotřeba byla do 5,5ti litrů,to byl spokojenej.
 10. Tenhle rozměr je origo pro FI takže jej tam mužeš bez obav dát,též na nich jezdím a zapsat do TP to jde též stačí zajít na DI a nechat si tam rozměr dopsat,neměl by stím,být žádný problém na DI by měli mít souhlas od Škodovky.
 11. Ahojky potřeboval bych toto,v čechách nesehnatelné,sice se dá na allegu nakoupit i bez registrace,ale nevím jak s platbou apod,tak bych to potřeboval koupit,poslat a zaplatit v kč,a nevím zda posílá za hranice,snažil jsem se to přeložit překladačem,ale nijak jsem si nepomoh http://allegro.pl/512-zaslepka-egr-opel-corsa-astra-1-0-1-2-x10xe-kp-i4885736933.html
 12. Kucí nakupujete někdo na polským Allegru nebo na EBAY potřeboval bych něco koupit,levnýho.
×
×
 • Create New...