Přejít na obsah

světla-prach uvnitř čiré optiky


rypadlo

Doporučené příspěvky

Nazdar pánové

Nedávno jsem se rozhodl vyndat světla a rozebrat kvůli vyčištění,hle překvápko-je to přilepený.

doufám že nejsem jedinej kdo má problém s přední optikou,a proto by mě zajímalo jakým způsobem jste na to šli?

Jediný neškodný řešení,které se naskytuje,je koupě nových světlometů,protože mě to fakt trápí,ale je to dost peněz.

Podobné téma jsem nenašel,tak ho zakládam,dík za všechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pánové

Nedávno jsem se rozhodl vyndat světla a rozebrat kvůli vyčištění,hle překvápko-je to přilepený.

doufám že nejsem jedinej kdo má problém s přední optikou,a proto by mě zajímalo jakým způsobem jste na to šli?

Jediný neškodný řešení,které se naskytuje,je koupě nových světlometů,protože mě to fakt trápí,ale je to dost peněz.

Podobné téma jsem nenašel,tak ho zakládam,dík za všechny rady.

Asi jsi moc špatně hledal

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...tění+světlometů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle téma co jsi našel je o staré parabole která jde rozebrat.

Jo je to možný , ale pamatuji se , že tu bylo i o nové .Jak to někdo proplách vodou a tím dost poničil, a taky jak se , sice blbě, ale dá odlepit sklo . jestli se nepletu tak o tom psal OloZX6R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na facelift se to dělá tak,že se světlo vloží do trouby na 10 minut při 80 stupních celsia,lepidlo povolí,vyčistí se sklo a znovu se to dá na to lepidlo a drží,sám jsem to nezkoušel,jen jsem ten postup někde četl,ale asi to budu muset zkusit,protože ten prach tam mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem tak přemejšlel,mám trochu strach ty světla nacpat do trouby.Dospěl jsem k závěru,že na vrakovišti seženu rozbitou lampu,kterou stčím do trouby a pak se uvidí.

No a hlavně potom dej vědět s jakým výsledkem jsi skončil. Myslím že dost lidí by to tu použilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se někdy stane , že se mi jedna lampa zamlží....... facelift , nějaká netěsnost ? , ale po odpaření zase gut a ani prach tam není

Hele to jsem měl taky ...podívej se zezadu na kryt žárovky a nasaď ho tam pořádně aby těsnil ...já jsem to tak udělal a je po mlžení :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se někdy stane , že se mi jedna lampa zamlží....... facelift , nějaká netěsnost ? , ale po odpaření zase gut a ani prach tam není

Hele to jsem měl taky ...podívej se zezadu na kryt žárovky a nasaď ho tam pořádně aby těsnil ...já jsem to tak udělal a je po mlžení :palec2:

ok , zkusím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...