Jump to content

Pepa007

Uživatel
 • Content Count

  2,436
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Pepa007 last won the day on February 13 2012

Pepa007 had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About Pepa007

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

3,343 profile views
 1. Ok díky, už jsem to někde četl , myslím u diskuse o cornerech
 2. Mám jednotku BCM 1S0 937 090 H Tak doufám že mi půjdou i cornery. Mlhovky musím dodělat. Je to MR 2018 Tak po Face.
 3. To nemusí být jednotkou. Je otázka jaký má Luboš kabel. Já jsem naopak chtěl zadní světla zhasnout (moje Citi je homologováno pro Dánský trh a tam svítily) a nešlo mi to. V byte 12 poslední číslo bylo 1. přepsal jsem na 0 , vzalo to a nic. A to mám ofiko kabel VCDS a správně vypsanou dílnu. Byl jsem v servisu přizpůsobit nový klíč a ani oni nemají popisky, ale řekl jsem mu ať přepíše 1 na 0 a světla už nesvítí.
 4. Ahoj Pepo, myslíš že bys ještě někde sehnal origo návod na doprogramování dalšího ovladače k dálce  BKA400001A? Díky moc, Pavel.

  pavel.pajach@seznam.cz

   

   
  1. Pepa007

   Pepa007

   Poslal jsem ti do mejlu

 5. Tady je popis nejčastějších závad motoru 1,4 ze Světa motorů Motor vady dle Světa motorů.pdf
 6. JJ stejný problém. Vyřešeno . Vypadlá axiální ložiska. Vezmi za řemenici a zkus axiální posun. Nebo se dívej na řemenici a ať ti někdo šlápne na spojku.
 7. V 09 BCM To najdeš v Přizpůsobení (Adaptace) Zadáš počet klíčů a potvrdíš stiskem tlačítka na 1. a pak 2. klíči. Je to omezeno krátkým časovým intervalem. Předtím se podívej jestli máš vymazané všechny chyby na této jednotce.
 8. Komfortka s písmenem C neumí dálku. Musíš mít komfortku s písmenem E na konci. Pin zcela jistě nepotřebuješ na přízpůsobení dálky Pin je třeba na přizpůsobení imobilizeru. Kliče máš správné.
 9. Skus na chvíli odpojit akumulátor ,nebo vytáhnout pojistku navigace
 10. ještě zkus i tady : www.hanza-autodily.cz
 11. Pepa007

  EGR ventil

  U opravy jsem nebyl. Je to služebák. Mluvil jsem jak s technikem tak s mechanikem. Oba řekli, že bez demontáže převodovky. Opravuji samozřejmě bez demontáže nápravy.
 12. Ano máš pravdu. Moje chyba, jsme v sekci Octavia II. Ale i já pokud něco takového kupuji u SEBA - To jsou ty odkazy na hanza-autodíly, tak napíšu nebo zavolám a tyto věci mi Sebo dohledá podle VIN ka na konkretní vozidlo.
 13. Už je to tu někde několikrát napsáno. Kódování zkopíruješ ze staré BCM a vložíš do nové BCM. Pokud máš ale novou,nepoužitou BCM nebude ti fungovat centrál a nepůjdou přizpůsobit klíče. To VAGem neuděláš. Musíš do servisu na VASila a tam je třeba odblokovat VÝROBNÍ MOD . Pak bude teprve BCM přístupná aby šlo centrální zamykání a mohl jsi přizpůsobit klíče.
 14. No pozor to vůbec nemusí být správný ovladač napiš co je na něm za číslo Existují dva typy s frekvecí 343 a 344 ty máš podle roku 2,5 generaci komfotky tak potřebuješ 343 ten 343 nepřizpůsobíš. Na 2,5 generaci potřebuješ tento 6Y0 959 753 E
×
×
 • Create New...