Přejít na obsah

DO centralu od Bluetuning


Farnell

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, ted jsem v jednom starsim cisle SM nasel navod na instalaci dalkoveho ovladani pro originalni central (bez DO) od firmy Bluetuning, sada by mela obsahovat jednotku, kabelaz a dva vystrelovaci klice, ktery je potreba si nechat vybrousit podle svych starych a prendat imo... Cena je neco malo pres tisic korun, zda se mi to nejak malo <_< Nemate to nahodou nekdo? Mam auto jeste v zaruce, takze bych si to musel nechat namontovat v servisu, ale nevim jestli by se jim do toho chtelo kdyz to neni orig. prislusenstvi a taky kolik by si za to rekli :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no volakde som to tu už videl...mne sa osobne tie vyskakováky nepáčili...radšej by som išiel do komfortky a origo vyskakovákov

Tak to vis ze by to bylo idealnejsi, ale taky cenove mene dostupnejsi :( a ty vystrelovaky mi na obrazku pripadly skoro uplne stejny.... nejsou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no možno maš na obrazku ine ako som videl nemaš ten obbrazok alebo link nan?

ano bolo by to najlacnejšie asi ale komfortka sa tu da kupiť za celkom slušné peniaze, skus cosbyho a sada vystrelovakov tiež -_-

Na webu ten obrazek nemaji a casopis mam doma.... No me na tom hlavne laka ta cena ale taky to ze je ta montaz dost jednoducha....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...