Co se stane, když tam dám olej např. Mannol MN7715-5 LL 5W-30. Interval výměny 15t km. Některé oleje mají psané, že jsou pro vozidla Euro IV a V a některé pro Euro VI.
Mannol MN7715-5 - LONGLIFE 7715 5W-30 - 5L - motora.cz
Zatím dávám Shell Helix Ultra Professional 5W-30 AV-L. Ten má spec. 504 a 507.
Ahoj, co jsem si pročítal tak pokud máš SW číslo začíná 9xxx, 99xx, 997x nebo 998x je nahraná verze Dieselgate. Je tu někdo z okolí Brna +- 50km kdo by byl ochotný vrátit zpět SW. Prý poslední dobrý je 7100, ale to jsem jen četl. Někdo kdo to dělá bude vědět více. Díky za info
Ahoj, dělá mi to taky. Motor CRMB, najeto 110t km, dělá to 2r.s. a 3.r.s. Rychlost jsem u toho nesledoval, ale jak jsou vyšší otáčky nebo se více tomu šlape tak to nedělá. Jen při pomalé jízdě a lehké držení plynu. Ale když jsem takhle zkoušel jet na tempomat tak auto nikdy necuklo. Nemůže být problém ještě v plynovém pedálu. Je tam taky nějaká elektronika.
Ahoj, mám motor CRMB a DPF se vypaluje cca 250-300 km a to mám jednu cestu do hokny 25km. Podle stylu jízdy. Když jedeme na dovolenou nebo někam dál tak se pak nájezd zvyšuje na cca 400-500km. Najeto mám 110t km.