Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Aridea

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

  1. Aridea odpověděl na Pawouk's téma v Motor 1.6 TDI
    Tak hotovo, byl to chladič výfukových plynů. Nejsem si ale jistý, vodá se mi pořád trochu ztrácí a tlak v nádržce je minimální. Uvidíme jak dál.
  2. Aridea odpověděl na Pawouk's téma v Motor 1.6 TDI
    Navštívil jsem tedy Škoda servis. Dle vysvětlení technika jsem pochopil, že je to chladič v motoru, něco jak psal Delphin. Jsem objednaný na začátek srpna, kde to rozeberou a zjistí přesně co to vlastně je. Uvidíme a tuto zkušenost předám.
  3. Aridea odpověděl na Pawouk's téma v Motor 1.6 TDI
    Ptal jsem se několika lidí a nikdo s tímto problémem nemá žádnou zkušenost. Ještě se mi zdá, že často spíná ventilátor chlazení, 22. 7. jedu do servisu a uvidíme.
  4. Aridea odpověděl na Pawouk's téma v Motor 1.6 TDI
    Zdravím vás, mám malý problém se ztrátou chladící kapaliny. Asi po ujetí 600 - 800km musím doplňovat. V servise provedli tlakovou zkoušku a nic se nezjistilo. V garáži na podlaze taky není nic vidět. Mám S III 1.6 88kw 2015 bez močoviny. Někdy to kontroluji i při jízdě. Začne signalizovat úbytek chladící kapaliny. Zastavím a nádržka je prázdná. Tak povolím víko, ujde tlak a voda se vrátí do nádržky. Nemáte s tímto problémem nějakou zkušenost?
  5. Aridea odpověděl na comod's téma v Interiér
    Začal jsem mít problém se sedačkou řidiče, ta je nejvíc namáhaná. Koupil jsem si tedy potahy od Mad. Mohu jen potvrdit, že jsou opravdu perfektní a sedí super. Autí má už trochu věk a potahy vše vyřešily.
  6. Potřebuju připojit autorádio s Panasonic s jedním konektorem. V tuto chvíli mám rádio se dvěma konektory.
  7. Odpojil jsem to přímo od rádia. Jenže k tomu novému rádiu mi borec nic neposlal, proto sháním něco, co by se tam dalo dostat aby mi rádio hrálo.
  8. Díka za rady. Je to starší autorádio, které jsem koupil ale bohužel jen to rádio. Jaký má ta "redukce" přesný název a kde se dá koupit?
  9. Zdarec, mám takový malý problém. Koupil jsem si nové autorádio Panasonic CQ C1303. Při výměně nového za starého Clariona jsem zjistil, že původně mám dva iso konektory a v Panasonicu je pouze jeden. Moc se neorientuju a chci se zeptat, jestli existuje nějaká přechodka ze dvou na jeden, nebo jak to vlastně zapojit.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.