Přejít na obsah

MartinM_2013

Uživatel
  • Počet příspěvků

    111
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

1851 zobrazení profilu

Oznámení MartinM_2013

Badatel

Badatel (4/14)

  • Dedicated Vzácný
  • First Post
  • Collaborator Vzácný
  • Conversation Starter
  • Week One Done

Nedávné oznámení

9

Popularita

  1. Zde se to resilo... Dodatečná montáž 13" displeje Enyaq na Octavia Mk4 - Škoda Octavia Mk4 (2020 > ) - BRISKODA
  2. Sub jste trefili presne. Pri tazeni napajeciho kabelu je treba dat pozor na radiator a trubky ve stredovem tunelu a drzet se od nich dal. Cose tyce redukce, tak je to tato 1:1... https://www.neon-el.cz/80315.52 Jen je potreba si udelat na redukci odbocku z vodicu vedoucich do zadnich repro.
  3. Jako inspiraci pro ostatni muzu ukazat vlastni instalaci. Jelikoz mam zakladni audio sestavu a chtel jsem jen lehce pozvednout nizsi pasmo, tak jsem se rozhodl dodelat sub pod sedacku spolujezdce. Protoze jsem nechtel nijak porusit originalni instalaci, tak napojeni na radio je pomoci redukce mezikusu.
  4. Tak nic. To je jen pruchod v gumovem tesneni. Jak to bylo nasvicene z blizka, tak se to jevilo jako kov. Musi to klepat neco jineho.
  5. Při zavírání zadních dveří po dovření dojde ještě k dodatečnému zaklepání nečeho dalšího. Nejdříve jsem si myslel, že to klepe něco spadlého ve spodní části, ale po několika zkouškách jsem usoudil, že to jde z nejkrajnější části nad klikou. Mrknul jsem tam kamerou a je tam nějaký kovový bazmek. Nějaká packa. Nevíte k čemu slouží. V servisním manuálu jsem nic nedohledal. Omluva za kvalitu foto. Díky.
  6. A zde je krasne videt jak regeneruje. Dojezd do obce na volnobezne otacky. Na grafu je videt pokles hodnoty na 13mg.
  7. Diky. ELM327 zafungoval. Ukazuje to paradne, akorat ten Ash Load je stale 0.
  8. Lze nějakým způsobem zjistit aktuální stav zaplnění filtru částic u 1.5TSi? Předpokládam, že infotainment nic neprozradí a bude nutné použít diagnostiku. A pokud diagnostiku, kde a jaký údaj hledat. Díky.
  9. Toz chlapci uz jsem na to prisel. Jiz nelze vycitat klasicky 01:Engine jako u druhe generace OII , ale je potreba se odkazovat na jednotku Engine(EVO29bit). Zatim zkouseno pomoci ELM.
  10. Verze sw je 23.11 a nechyta se to. Jednotka neni nalezena. Vypada to, ze je neco spatne.
  11. Ano, jedna se o cinsky klon. Menit na vozidle nechci nic, jen vycitat chybove kody. Nicmene ten kabel ECU vubec nevidi. HW version1: v01.00.06 HW version2: v02.00.01 HW version3: v02.00.01 Kolega ma k dispocici original HEX CAN, ale ten se taky nechyta.
  12. Zeptam se jeste jinak. Muzete se u svych vozu 1.5 TSi od r.v. 22 a novejsi dostat k chybovym kodum a vycist si je z RJ?
  13. Zdravím všechy, chtěl bych se zeptat. Mám k dispozici diagnostický kabel HEXV2 i ELM327, ale ani s jedním se nelze připojit k ECU. Nelze vyčíst chybové kódy. Do všech ostatních jednotek se připojit oběma způsoby lze snadno. Vozidlo bylo vyrobeno v půlce roku 22. Je jednotka nějak zamknutá nebo je něco špatně? Kód motoru DPCA. Diky za reakci.
  14. Tak jsem nakonec podlehl a provedl instalaci, protoze pri kazdem startu to s instalaci prudilo. Stazeni celeho baliku za jizdy cca 15 minut. Po zastaveni me auto vykoplo ven a doporucilo navraceni k vozu za 30 minut, kdy by instalace mela byt dokoncena. A skutecne tomu tak bylo. Zadnou zasadni zmenu nepozoruji, AA nepouzivam.
×
×
  • Vytvořit nový...