Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Lukaso358

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil Lukaso358

  1. Lukaso358 odpověděl na Pawouk's téma v Ostatní
    Tam bych se bál,že facelift bude od ceníku od 399,900. first edition třeba 439. Tím pádem těžko někdo zlevní skladový základ co naskladnil za 364,900 🙂
  2. Lukaso358 odpověděl na Pawouk's téma v Ostatní
    Ahoj, nevím jestli zakládat nové téma. ale podělil by se někdo se zkušeností jak to teď chodí se slevami? Nejlépe Pardubický/Královehradecký kraj - Fabia 130 let 1.0mpi 59kw dejme tomu +- základ jak je v nabídce za těch ceník 364 900kč. Fyzická osoba. Dá se něco srazit? Díky.
  3. Ahoj, nemá někdo fotku jak drží zahrádka za střechu u fabie hatback bez přípravy na střeše tj když se otevřou dveře? Tj jesli kovová patka to likviduje sametku-těsnění dveří? U Favorita/Felicie to vycházelo přesně ke gumě avšak i tam to tu lištu časem prosekalo. Díky.
  4. Ahoj, nikde jsem to tu nenašel. Fabia 3 combi 1.0 55kw CHYB 2016. Řeším zadní díl výfuku, ač přes korozi špatně čitelný kód je cca: 6C0 253 611 M 6C0 120 A Mohl by mi někdo prosím kouknout do Etky (vin případně pošlu sz) a zjistit případně jaké číslo dílů tam patří? Dle tohoto originálu nemohu nic nalézt, když koukám po internetu na zánovní výfuky z bouraček atd. Mývají jiné koncové písmena kodu např. 6C0 253 611 AC příp C... 6C0 120 D / bez znaku atd. - nemá někdo zkušenost, čím se liší, jestli jsou vzájemně záměnné (nebo např. jestli je to jen jiné označení kvůli sestavě jiné motorizace) nebo jsou skutečně fyzicky jiné a nezáměnné? V autodílech jsem s orig číslem taky nepochodil... Případně jestli je stejný výfuk pro combi/krátkou... U Favorita/Felicie to bylo jedno ale tady se radši zeptám. Děkuji za pomoc.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.