Jump to content

Podvozek

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

58 topics in this forum

1. Brzdy 1 2 3 4 17

• 406 replies
    • 75.7k views
  2. Letní pneumatiky 1 2 3

• 61 replies
    • 11.9k views
    • 171 replies
    • 38.1k views
  3. bouchání od podvozku 1 2 3 4 6

• 125 replies
    • 45.6k views
  4. Zimní pneumatiky 1 2 3 4 20

• 482 replies
    • 75.1k views
    • 17 replies
    • 223 views
  5. Jaky koupit zvedak k vozu. 1 2 3

• 74 replies
    • 19k views
    • 1 reply
    • 192 views
    • 4 replies
    • 2k views
  6. Sportovní podvozek 1 2 3 4

• 85 replies
    • 33k views
  7. Buchanie volantovej tyče

• 0 replies
    • 333 views
    • 0 replies
    • 288 views
  8. Kontrola tlaku v pneu 1 2

• 35 replies
    • 16.9k views
    • 43 replies
    • 17.1k views
  9. Litá kola 1 2 3 4 6

• 145 replies
    • 34.7k views
    • 42 replies
    • 13.8k views
    • 25 replies
    • 7.2k views
  10. tečie servo?

• 18 replies
    • 2k views
  11. Alu 17"

• 11 replies
    • 4.4k views
    • 65 replies
    • 11.4k views
    • 5 replies
    • 3.4k views
    • 8 replies
    • 3k views
    • 23 replies
    • 3.1k views
    • 6 replies
    • 1.8k views
    • 0 replies
    • 1.7k views

• Aktuální příspěvky

• Spíš to má smysl kvůli více informacím (vedení v pruzích, spotřeba, jinak zobrazené info o ACC (vzdálenost + rychlostní limit), čtení značek). Jinak potvrzuji že v podstatě člověk používá jeden vzhled (+ někdy v noci to zjednodušené zobrazení). Z výroby to asi smysl má, ale dodělání je drahé...
    • Ja jsem tou odemčenou caritou povolil ten developer mod,je tam mraky udaju... Dá se do F3 mr2016 sehnat ještě nějaký novější soft.  na stařičký swing předf.? Přes carscanner jsem dal 4-5 KB,uložilo se ,ale rozdrbalo to na 2blik.Caristou opraveno na 3blik max,jde nějakou poslední verzí c.dát 4bliky?    
    • Ahoj,   netusim jak dopadla vymena. Kazdopadne to vymenit jde. Cena digitalni stitu neni uplne nizka, nasel jsem 22 tis Kc plus cena montaze a nakodovani.    Taky jsem o vymene uvazoval. Do doby nez jsem mel jako nahradni auto kodiaqa s virtualnim kokpiten. Zjistil jsem, ze jsem si tam nastavil jeden vzhled. A pak uz jsem si s tim nehral.  Ptal jsem se kamarada co ma virtual v Superbu. Rikal, ze si s tim hral tyden.   Takze jsem dospel k zaveru, ze dat 30 tis Kc za neco co jen v jine forma zobrazuje co mam ted nedava smysl.
    • tak už jsem to vyháčkoval. Vevnitř to bylo pěkně šprajclý, ale na vytažení ven není třeba žádná síla, ani na vložení dovnitř. Je to jako ježek v kleci, jenom jednodušší
    • @PS1984tak pak máš všechny předepsané prohlídky na těch 5let nebo 75tkm, co nastane dříve zdarma, samozřejmě včetně dílů.Jen si dej pozor na to, jak psal @Martab na tento předplacený servis zřejmě platí jiná pravidla než na ten běžný, co si platíme, kde není problém nějakou dobu přejet. Raději si to zjisti přesně v tom servisu, kam se chystáš, jak to mají oni, viz případ wirera, kterého vezli na prohlídku na odtahovce, protože nesměl přejet ani km :-)
  • Create New...