Vše, co zveřejnil Frkiii1337
-
Octavia RS 125 kW - při regeneraci DPF modře kouří
Taky mi to dělá, kod motoru CEGA najeto 170 000km regenerace každých cca 800km. Neřeším.
-
O2 RS 125kW - po startu netáhne
Měl sem to samé, někdy to netáhlo 5 minut a pak zas jo atd... Nakonec špatná baňka turba origo 4200,- febi 3200,- uvidíš sám.
-
Netáhne turbo
Na tom chipu mam najeto už 40 000km. Zkusím to zkontrolovat dík.
-
Netáhne turbo
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli se už někdy někdo setkal s problémem s turbem. Auto mam necelé 2 roky vše úplně v pohodě. Minulý týden sem byl na brzdě změřit výkon a od té doby mi to blbne. Začalo to tím, že jsem jel třeba na 6 130km/h a jak sem dal plný tak turbo zabralo potahalo a vynechalo třeba na sekundu a zase zabralo. Včera sem celý den jezdil a turbo nezabralo ani jednou. Dnes jsem se nasral a zkusil jsem to vytočit a turbo zabralo až při 3500ot ale pořád vynechá. Diagnostika ukazuje p0299 a p2196. Octavia II RS kod motoru CEGA. Odměřil jsem 214hp 436nm. Díky moc
-
Uzamčeni sedadla řidiče v předni poloze
to nezní špatně k Zederu by to byla vychytávka navíc.
-
SWING
Podrž pravý čudl a vyjede ti nastavení a tam to je.
-
Demontáž stahovačky
pomohla hrubá síla, kladivem sem ten čep zatlačil dovnitř. Prosím lock.
-
Demontáž stahovačky
Zdravím, chystám se vytlumit dveře, ale mám problém s odpojením okna od stahovačky. Okno dostanu do polohy že vidím na to plastové kolečko do kterého se podle dílenské příručky má našroubovat M5 šroub, tak sem našrouboval a co dal? Nedaří se mi to vytahnout ani zatlačit. Je vtom nějaké fígl jak to udělat? Zkusil jsem udělal fotku přes středobas.
-
Výměna rozvodů 2.0 TDI CR 125 kW
Super takže mužu být klidný když koupím toto? http://www.autodilyplus.cz/sada-rozvodu-vod-pumpa-2-2-0-125kw-cega?carId=26624 nebo http://www.autodilyplus.cz/sada-rozvodu-vod-pumpa-25?carId=26624
-
Výměna rozvodů 2.0 TDI CR 125 kW
Velice děkuji za ochotu...
-
Výměna rozvodů 2.0 TDI CR 125 kW
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké mám koupit rozvody do mého motoru. Našel jsem přimo rozvodovou sadu INA, ale nějak se mi nezdají ty plastové kladky. Nejlépe kdyby mi někdo pomohl vybrat a já bych to jen objednal. Díky
-
BOLERO
Zdravím, chtěl bych se zeptat, když mám před face octavia II rs rok 2009 original radio swing tak musel bych něco měnit kdybych chtěl bolero případně columbus? Někdo píše, že jo, někdo, že ne..