Přejít na obsah

Mracitka na svetla OII face


paldous

Doporučené příspěvky

ahoj, neviete mi niekto poradit nejaky link kde sa daju kupit HOMOLOGOVANE mracitka na OII face? jedna sa o svetla s xenonmi a celkom sa mi pacia mracitka niektorych clenov tu na fore len neviem ako to maju s homologizaciou a ci to neznizuje svietivost xenonov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom STK jim vadí mračítka na OII předFL? chci koupit u milotecu a koukal jsem že je mají v černé barvě, je to tak nebo se musí nějak lakovat? :)

škrabi: co ty folie? jím to nevadilo? kolik máš procent ve předu :help:

Vadilo ,ale nevěděl co s tím má dělat, protože mám nálepky ATEST .Měl bych mít k ATESTU kartičku něco jako jsou emise,kde je ten ATEST na přední a na zadní okna.

Podle vyhlášky nesmí být folie na tónovaných sklech u vozidel Škoda.Originální tónování má ty procenta.(Maj to tam pěkně na nástěnce hned vedle § o mračítkách)

Napsal mi to akorát do poznámky v protokolu.A kolik mám procent? Nevím dělal to předchozí majitel,naštěstí to nepřehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj,ja mam mracitka na OII od milotecu mam uato v cervene metalize flamenko a normalne jsem sprej koupil i s lakem ve skodovce,stala ta sada asi 250 kc tak jsem si to pak striknul

Já si to nechal stříknout za 500kč v lakovně, taky mam flamengo. Chci se ale zeptat, tady píšete, že to slepíte a zase nalepíte... Čím mám nalepit ty mračítka, psalo se tu v jednom topicku, že ta 3M páska je na prd, že silikonem to drží... Co tedy navrhujete? Nechat pásku, nebo dát silikon... Jo a taky info o tom přehazování xenu na normální před STK... nemusí se pokaždém přendání kodovat v ŘJ svícení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Hojte,

taky uvažuji o mračítkách na světla OII-FL. Mám xenony, tak mě těší, že ty mračítka od Milotecu nebudou snižovat svítivost, ale zaráží mě ta věc, že v horní části světel jsou umístěny žárovky od obrysového světla, takže asi to mrařítko z části, ne-li úplně tu žárovku asi zakryje. Píšete, že je třeba mít obrysovky jako u RS, což jsem trošku nepochopil, RS je má jinde? Díky za vysvětlenou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte,

taky uvažuji o mračítkách na světla OII-FL. Mám xenony, tak mě těší, že ty mračítka od Milotecu nebudou snižovat svítivost, ale zaráží mě ta věc, že v horní části světel jsou umístěny žárovky od obrysového světla, takže asi to mrařítko z části, ne-li úplně tu žárovku asi zakryje. Píšete, že je třeba mít obrysovky jako u RS, což jsem trošku nepochopil, RS je má jinde? Díky za vysvětlenou :)

Já sice nemám O2-FL, ale známej si jí koupil a právě řešil ta mračítka. Našli sme 2 typy, jedny jsou plné a ty podle nás tu parkovačku zastíní, ale stejně ta žárovka to světlo celkově osvítí, takže večer to světlo svítit bude třeba na parkovišti, pak je druhé mračítko a to má vlastně vyříznutou takovou linku, která necloní tu parkovačku, ale to mračítko vypadá..... prostě mě by se to nelíbilo, je to takový paskvil na světle. Určitě bych se nebál toho mračítka normálního od milotecu, mají na to atest, takže OK... Jinak sem nepochopil taktéž, jaký je rozdíl v parkovačce u normální a RS octavie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,ta plna mracitka co zakryvaji tu parkovacku,tak abys prosel STK nebo pred policejni kontrolou potrebujes Ledky co ma RSo ve predu ze plni funkci dennich svetel a parkovacek,kdybych ten naraznik RS nemel tak bych si je nedaval,tot muj TIP :palec2:

To je podle mě hloupost, protože LEDky u RS neplní funkci parkovaček, u RS jsou taky parkovačky ve světlech a denní svícení je u normální octavie fl buď rozsvícením potkávacích světel, nebo světla vedle mlhovek, ale parkovačky mají určitě jak normální tak RS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STRINGO - Nebudu se s tebou hadat,vim ze tam ta zarovka je u RS fL ale nesviti,mam to taky tak mam ji tam ale sviti mi v narazniku ty ledky a kdyz otocim ovladacem svetel na parkovacky tak se mi rozviti zadni svetla a ledky pohasnou na par procent a pak kdyz otocim na hlavni svetla rozsviti se xenony a ledky porad sviti stlumene,podivej se na origo RS FL nebo zajdi do skodovky a zeptej se nato kdyz mi neveris :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U normalni okty 2 FL jsou vedle mlhovek pridavna denni svetla ale ty kydz rozsvitis parkovacky tak zhasnou denni,rozsviti se parkovacky ve svetlech a pak hl. svetlomety.U RS to neni tak sviti denni LEDKY,pak se rozsviti na poar procent s LEDEK parkovacky a ve svetlech ty parkovacky uz nesviti a pak HL svetla, U RS tam ty zarovky jsou ale nbesviti jako parkovacky prebiraji tuto funkci LEDKY s urcitou procentualni svitivosti :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STRINGO - Nebudu se s tebou hadat,vim ze tam ta zarovka je u RS fL ale nesviti,mam to taky tak mam ji tam ale sviti mi v narazniku ty ledky a kdyz otocim ovladacem svetel na parkovacky tak se mi rozviti zadni svetla a ledky pohasnou na par procent a pak kdyz otocim na hlavni svetla rozsviti se xenony a ledky porad sviti stlumene,podivej se na origo RS FL nebo zajdi do skodovky a zeptej se nato kdyz mi neveris :)

Teď už věřim, tohle je nastavením jednotky, ale psal si, že RS nemá parkovačky ve světlech, ono je má, ale má to holt napojené na LED.

Ale jak říkam, Milotec má na to atest, takže s tím problém nebude. Ono to mračítko ji sice na 75% clonit bude, ale parkovačka stejně osvětlí celou plochu světla, takže ve skutečnosti to světlo svítit bude a za jízdy na potkávačky to nemá vliv.

Jinak ty LEDky v RS jsou fakt bomba :palec2: , škoda že neudělali i LED v zadních světlech :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo,je to skoda ze to neni i na zadni svetla ty Ledky,jak jsem pak doplnil ta parkovacka tam je ale nesviti,a kdyz jsem psal do Milotecu na ty mracitka bylo mi zdeleno ze musim mit predni ledky s funkci parkovacek a to pokud nema ten dotycny tak na technicke nebo u policejni kontroly nemusi projit!Milotec ma sice nato atest alke s tim ze parkovacky budou i jako ledky nebo jinde :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...