Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Stringo

Uživatel
 • Počet příspěvků

  9 948
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  22

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Stringo naposledy zvítězil 2. Srpen

Stringo nejvíce like obsah!

Popularita

1 712 Výborná

O uživateli Stringo

 • Hodnost
  Senior
 • Narozeniny 16.3.1987

Návštěvy profilu

3 986 zobrazení profilu
 1. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  Mě právě hrozně mate to, že v podstatě N (neutrál) je u automatu úplně k hownu.....na co tam vlastně je? Když se tahá auto na vlek? A proč jsou tam 2 brzdy ... Stačí tam přece jedna ruční (je jedno jestli elektrická nebo klasická ...
 2. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  G? Jo tomu konečně rozumím [emoji23]
 3. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  Tak já neměl moc času něco studovat. Kdybych to měl týden, určitě bych se s tím seznámil. Měl jsem to na jeden den.
 4. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Jako já byl pořád připravený jít na brzdy, kdyby náhodou si TPM rozmyslel brzdit... Akorát mám pocit, že sice zastavil za autem, ale už se sám nerozjel, nebo možná bych musel déle čekat, ale za mnou stala auta a já radši ťuknul po plynu, aby někdo za mnou netroubil...
 5. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  Já se jen ptám, vždyť jsem psal, že u mě zvítězí asi manuál, protože mě to extra nenadchlo.
 6. Stringo

  Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"

  Tak si zapni mlhovky [emoji23]
 7. Stringo

  Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"

  Upřímně, při 50km/h by to v obci blikalo jak praštěné. Mě těch 40km/h vyhovuje. Ono to osvětlení zase až tak velké není (třeba Passat to má v hlavních světlech a tam ten rozdíl je docela veliký v tom prosvícení).
 8. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  Takže na rovině stačí dát po zastavení jen P ale v kopci je lepší N, pak dát el.brzdu tlačítkem a potom páku do P (nebo jakmile tam mám tu brzdu přes tlačítko, tak už nechávám jen N? Ptám se jen abych to případně radil dál správně a neříkal nějaké blbosti. Jinak jakmile chci něco změnit pákou (P,N,R) tak musím stát na brzdě, nebo to není třeba?
 9. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  Petře nevím, mělo to všechno na co jsem si vzpomněl, co si tak ještě vybavuji, tak Canton a oboje přední sedačky v el. Zadní i s výhřevné, el.tažné, jako fakt mi tam nic nechybělo. V L&K nevím co by bylo navíc. Byla na něm na okénku na A4 specifikace a cena 989000kč s DPH najeto 1000km (z toho já 300km)
 10. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  No to DSG dělá co chci, ale připadá mi, že s velkým spožděním, prostě nedokáže nahradit lidský mozek a neví, že zrovna budu chtít předjíždět, to mi asi na tom vadí nejvíc, ani tím pádlem to není hned jako když si včas podřadíš. Ještě k té parkovací brzdě - jaký je tedy rozdíl mezi parkovací ruční brzdou a parkovací brzdou na pákovém voliči (v reálném použití)
 11. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  Tak jsem včera jezdil s Kodiaqem... 2.0TDi 140kW, 7st.DSG, asi plná palba (ceníková cena 989000kč), spotřeba při svižné jízdě mimo dálnice byla 8,4l/100km. Výkonově dostačující, s automatem jsem jezdil poprvé a nevím, na pohodovou jízdu super, ale když jsem chtěl nasimulovat můj styl jízdy, tak ani na manuál přes pádla jsem nebyl spokojený, pro mě bude asi "zatím" lepší varianta manuální převodovky. Jinak asistenti fungovali dobře ať už se jednalo o adaptivní tempomat (nevím jestli jsem to blbě nastavil, nebo jestli je to normální, ale když auto zastavilo za jiným autem, tak už se samo nerozjelo, musel jsem ťuknout po plynu), light asistent fungoval jak měl, bezklíčkové ovládání taky, dešťový senzor kupodivu taky fungoval velice dobře. Z výbavy ambientní osvětlení s LED přístrojovým štítem pecka, el.ovládané tažné je lahůdka, jinak všechno v pohodě, posezení je příjemné. Co mě zaskočilo, bylo mlžení předních světel (jak hlavních, tak mlhovek, to bych u nového auta nečekal). Za mě dobré auto, ale Octavie je o 250000kč levnější a udělá stejnou službu dle mého... El.víko kufru na dalším autě musí být, je to super vychytávka, škoda že nefunguje otevírání kopnutím pod nárazník... PS: když zařadím P (parking), co dělá to tlačítko parkovací brzdy které je ještě navíc vedle řadící páky? Co se tím tlačítkem aktivuje/deaktivuje? A co mění režim Offroad? Kromě toho, že se mi zapnuly budíky náklonu a další informace, jsem nějak nic nepociťoval.
 12. Stringo

  COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510

  Zobrazuje ji stále maxidot, mě osobně to na rádiu vůbec nechybí. A vzadu mám v loketce displej ze Superba [emoji23]
 13. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  Akorát tak tvarem skeletu Kokto ... Jinak je Audi úplně jiná od Scaly a Seat taky vypadá jinak. Čínské kopie různých aut jsou podobné [emoji23]
 14. Stringo

  Clintův pirátský klub II

  Ani designově to není podobné... Jediné co to má společného je platforma, nic víc...
 15. Stringo

  Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter

  Nemáte někdo starou verzi? Řekněme 2 roky zpět? Chtěl bych to zkusit nastavit starou verzí, jestli to pomůže.
×