Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahoj vsem. Mej bych celkem zajimave tema. Vseobecne se rika, ze Octavie se hodne kradou. Ale jak je to s Yetim? Mate nekdo nejakou negativni zkusenost, ze by vam Yetika ukradli? Nebo zna nekdo oficialni statistiky, jak moc se Yetici kradou?

Ahoj vsem. Mej bych celkem zajimave tema. Vseobecne se rika, ze Octavie se hodne kradou. Ale jak je to s Yetim? Mate nekdo nejakou negativni zkusenost, ze by vam Yetika ukradli? Nebo zna nekdo oficialni statistiky, jak moc se Yetici kradou?

Z dobře informovaných zdrojů vím, že na ostravsku se ještě žádný neztratil. Jak je tomu jinde, to nevím.

  • 2 týdny později...

Ahoj, jedinou zkušeností, kterou jsem v tomto ohledeu zaznamenal já bylo zastavení policií ve večerních hodinách s hloubkovou lustrací jak Yetiho tak mojí. Tu dobu co jsem čekal v autě (a trvalo to snad pět minut) přemýšlel jsem o přestupku, který jsem mohl během cesty udělat. K mému překvapení jsem se dozvěděl, že policie staví především vozy Yeti a to z toho důvodu, že se momentálně hodně kradou. Tak jsem klukům poděkoval a doma zkontrololoval pojistnou smlouvu na Yetiho.

Tak hodně šťastných kilometrů

Whyne

  • 1 měsíc později...

Tak to je snad nejhorší zpráva, kterou jsem tady o Yetim četl.

  • 2 týdny později...
  • Autor

Tak jsem se na toto tema bavil vcera s prodejcem (RT Torax, Ostrava) a rikal mi, ze je to jeste novy model a ty se nekradou, a ze se jim jeste zadne jejich auto, co maji rozpujcovane na operativnim leasingu, neztratilo! Tak snad to bude v pohode.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.