Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ostatní

co se jinam nehodí

91 témat v tomto fóru

• 26 odpovědí
      • 39 262 zobrazení
    1. Fotky YETÍků z ulic

• 103 odpovědí
      • 37 552 zobrazení
    2. Koupě ojetého Yetiho

• 152 odpovědí
      • 46 927 zobrazení
    3. Yeti

• 1 601 odpovědí
      • 194 554 zobrazení
      • 26 odpovědí
      • 15 613 zobrazení
      • 142 odpovědí
      • 59 373 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 2 926 zobrazení
    4. Škoda Yeti facelift

• 105 odpovědí
      • 37 544 zobrazení
      • 6 odpovědí
      • 83 519 zobrazení
      • 11 odpovědí
      • 9 196 zobrazení
    5. Tankovani

• 25 odpovědí
      • 10 043 zobrazení
    6. Proč Yeti?

• 4 odpovědi
      • 763 zobrazení
    7. velikost nádrže

• 7 odpovědí
      • 4 912 zobrazení
    8. Kolo na střechu

• 8 odpovědí
      • 2 226 zobrazení
    9. Rezerva+hever

• 1 odpověď
      • 880 zobrazení
      • 119 odpovědí
      • 33 343 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 1 541 zobrazení
      • 29 odpovědí
      • 5 726 zobrazení
      • 12 odpovědí
      • 9 548 zobrazení
      • 35 odpovědí
      • 17 755 zobrazení
    10. YETI MR2017

• 9 odpovědí
      • 2 831 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 1 346 zobrazení
    11. Dodací lhůty

• 103 odpovědí
      • 33 723 zobrazení
      • 12 odpovědí
      • 2 903 zobrazení
    12. Škoda bez starostí a YETI

• 51 odpovědí
      • 14 495 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• To mlžení je problém všeobecně u LED světel, hřejí naprosto minimálně, takže hlavně za sněžení a chladna je to hned zamlžené. Režim OFF Road = aktivací dojde k přepnutí všech dotčených asistenčních systémů do speciálního nastavení vhodného pro jízdu v terénu. Off-road režim funguje do rychlosti 30 km/h a jeho funkce lze rozdělit do tří hlavních skupin – podpora rozjezdu a trakce, podpora brzdění a podpora při jízdě z prudkého kopce (udržuje nastavenou rychlost). Tlačítko P - elektrická parkovací brzda. Na DSG si musíš zvyknout - také jej musíš ovládat podle sebe - nepojede přesně tak jak chceš ty bez zásahu.  
      • A mně by zajímalo, poč okázale ignoruješ pravidla fora a zakládáš duplicitní téma? Zamykám.
      • Tak už jsem se objednal, ale hned mě upozornili že o žádném update na tento motor  nic neví.
      • Zdravím všechny,    chystám se na první výměnu předních brzdových kotoučů a destiček na moji Fabii 1.2 TSI 77kW a zajímalo by mě Vaše doporučení ohledně značek kotoučů a destiček. Rozměry a podobné parametry mám zjištěné, v autodílech se vyznám, takže vím, že za jedny z nejlepších značek u brzd se považují Zimmermann, Textar, ATE, Brembo nebo Ferodo. Zajímá mě tedy čistě zkušenost ostatních s těmito brzdami, případně i kombinace těchto brzd. Nemusím mít kotouče a destičky od jedné značky. 
      • Ahoj stal sem se majitele O1 combi 1.9 tdi 81kw s climatronicem a rad bych poradne pochopil jak funguje. Jsou tam rezimy auto a econ. Nekde sem cetl ze econ je vlastne jen ventilace jako kdyby to klimu ani nemelo. Jak funguje rezim AUTO? nekde pisou ze se klima nepusti pri nejake teplote ale me jede jen asi nesepne kompresor vidte. A navic ze režim auto bere udaje z cidel teploty apod ale me venkovni teplotu ukazuje stejnou jako na panelu klimy a to cca o 10°C min nez skutečně je. A taky sem nekde cetl neco o spojce klimy tak jak klimu pouzivat abych to hned neodrovnal. Diky za odpovědi   Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk