Jump to content

Ostatní

co se jinam nehodí

92 topics in this forum

1. Koupě ojetého Yetiho 1 2 3 4 7

• 168 replies
    • 65.2k views
    • 143 replies
    • 75.3k views
  2. Fotky YETÍků z ulic 1 2 3 4 5

• 104 replies
    • 51.2k views
    • 37 replies
    • 54.4k views
    • 30 replies
    • 23.3k views
  3. Yeti 1 2 3 4 65

• 1.6k replies
    • 219.5k views
    • 0 replies
    • 6.3k views
  4. Škoda Yeti facelift 1 2 3 4 5

• 105 replies
    • 51.2k views
    • 6 replies
    • 95.2k views
    • 11 replies
    • 12.5k views
  5. YETI - ceník

• 4 replies
    • 580 views
    • 15 replies
    • 13.6k views
  6. Tankovani 1 2

• 27 replies
    • 18k views
    • 3 replies
    • 5.7k views
    • 36 replies
    • 27k views
  7. Proč Yeti?

• 4 replies
    • 3.7k views
  8. velikost nádrže

• 7 replies
    • 9.7k views
  9. Kolo na střechu

• 8 replies
    • 5k views
  10. Rezerva+hever

• 1 reply
    • 4.3k views
    • 119 replies
    • 47k views
    • 2 replies
    • 5.2k views
    • 29 replies
    • 13.1k views
  11. YETI MR2017

• 9 replies
    • 6.7k views
    • 1 reply
    • 4.5k views
  12. Dodací lhůty 1 2 3 4 5

• 103 replies
    • 47.1k views

• Aktuální příspěvky

• Jo vím omlouvám se nevěděl jsem že je to takový problém, ale včera jsem přišel na další poznatky tak jsem si myslel že když založím nové téma třeba by mi mohl někdo poradit
    • Nezakladej novy tema. Vcera uz si jedno zalozil tady a ja jsem odpovedel .
    • Prosim mate nejaky update ci to ide vypnut ? Ja som dufal, ze ked mi expiruje licencia tak to prestane otravovat. Ale zial stale to tam 150x popupuje.
    • Ford Bronco je čerstvou novinkou, která vás dokáže vzít v podstatě kamkoliv. Působivý je tento vůz již v úplném základu, ale Ford nabízí celou řadu dalších vychytávek, které z pětistránkového seznamu příplatkového vybavení. Co všechno je k mání? Mezi nejrůznějšími příplatkovými detaily nechybí i takové drobnosti, jako jsou například kryty rezervy, koberečky, různé organizéry či specifické matky kol, ani působivé offroadové doplňky. Ti největší milovníci jízdy terénem si pak mohou připlatit dokonce za úpravu každé nápravy či kardanu. Jednotlivé komponenty mohou být například zesíleny, nebo může být změněn převodový poměr na nápravě. Za příplatek se ovšem dají vyměnit i menší součástky celého pohonného ústrojí, […] Článek Co všechno lze přikoupit k novému Broncu? se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
    • @_Denis_ Tak si to vystihl i za mě. Já ani dnes, v roce 2021 nemám fejsbůk. A žiju celkem spokojeně :-) Právě pro nás je dobré takovéto fórum. Chápu, že dneska jede FB a podobné kraviny, ale myslím, že sem přestalo spoustu lidí chodit z jiných důvodů, které se řešily pár stran zpět. Na jiných fórech to funguje stále velmi dobře i v dnešní době.    Co se tyče reklam, ano, je to jen stovka, ale v tom případě se bez smajlíků obejdu. Spíš mi není jasné, že se řeší 2 roky a až po dvou letech se konečně napíše, zcela správně a upřímně, jak to je = zaplať a máš je, nebo je neplať, jsi pro nás špatnej zákazník a nemáš smajlíky. Beru a je to tak v pořádku, já zadarmo taky nepracuji.
  • Create New...