Jump to content

ŠKODA Yeti

Forums

1. Interiér

vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

1,017

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

1,400

Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav

4,144

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

1,892

Nápravy,převodovém ústrojí, tlumiče, pružiny, kola...

1,349

Rádia a vše kolem duc duc

698

co se jinam nehodí

4,246

• Aktuální příspěvky

• A je tu někdo z okolí Litoměřic co má zkušenosti s tímto vozem potřeboval bych to projet pořádnou diagnostikou co jsem tak kde vyčetl tak mám docela dost problémů termostat by mi měl v blízké době dorazit to bych měl zvládnout s tím výkonem jsem usoudil že to budou zapečené lopatky na turbu nebo zatuhlé  a co se týče těch kontrolek brzd tak jsem vyčetl že to bude buď senzor otáček nebo ten magnetický kroužek pod čidlem jen nevím který přední ložiska už budou asi také zralé na výměnu ale bez pořádně diagnostiky jsem úplně slepý a v mém okolí +-30km nikoho neznám a servisu kam jsem auta dával do teď už nevěřím řeknou si o neskutečné peníze a nic neudělají nebo to udělají hůř než bych to udělal doma na koleni. 
    • Ano Google mapy jedou jak na drátkách.
    • Nikdo neporadí? Setkal se někdo s tím že aplikace nenaviguje český?
    • Řízení mi vycedilo olej, takže jsem objednal repasované řízení: https://repaserizeni.cz/6y2/90904-repasovane-rizeni-koyo-skoda-fabia-i-6y2-top-kvalita.html a chlap mi volá, aby si ověřil, že mám KOYO. V tý chvíli jsem zjistil, že jsou dva druhy. Já nevim co mam. On mi tvrdil, že je ideální to vyndat a pak je to jasný. To já ale nechci. Zatim leju náplň a jezdim a chci to vyměnit kus za kus a tohle rozbité jim poslat. Jaké jsou znaky ? Jak to jinak poznat v autě? S jistotou samozřejmě.   Metoda dle vin ukázala na KOYO
    • Clubaci o novych mapach neviete nik nic ? su uz dostupne?
  • Create New...