Přejít na obsah

svévolné zhasínání světel


mike10

Doporučené příspěvky

Ahojte. Potřeboval bych poradit s Favoritem. Nedávno mi začalo z ničeho nič blbnout osvětlení. Prostě jedu a občas zhasnou všechna světla, lupne to a zhasne i podsvícení přístrojovky. Stačí malé poklepnutí na palubovku a světla a přístrojovka se okamžitě zase rozsvítí (teda alespoň prozatím vždy). Už třikrát sem ho měl u elektrikáře - jednou něco našel na pojistkové skříni, potom zapojení tlačítek světel a pak vyměnil relátko. Pokaždé to udělalo zas (poprvé až po týdnu ale aspon 20x za 20min. jízdy. Prosím poraďte, protože už sem fakt zoufalej a elektrikář taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

to me delalo favo taky - bouchal jsem nohou o spodek palubky a delalo to rele svetel - ted nevim zda tlumena nebo dalkova me zhasinala, ale reknuti - ze vecer kdyz to zhaslo to slo opravdu o hubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Fáva bývá spousta studených spojů na pojistkovém bloku,obvzlášť na konektorech od relé, pak se stane, že relé vyndáš dáš jiné, ono se to na nějakou dobu chytne...... po čase se to vrátí..... rozebrat , zkontrolovat..... pořádně propájet.... já to vždy propájim komplet a mam klid :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ano mas pravdu.

Taky jsem celej tistak preletoval.

No pakarna s tema ztuhlejma svazkama a silene tesnyna konektorama ktrery sotva jdou odpojit.

Hodne uspechu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...