Jump to content

Elektrika

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika...

92 topics in this forum

• 2 replies
    • 1.9k views
    • 3 replies
    • 3.3k views
  1. Ventilátor

• 0 replies
    • 2.9k views
    • 0 replies
    • 6.4k views
    • 14 replies
    • 19.1k views
    • 6 replies
    • 8.6k views
  2. Nesvítí

• 7 replies
    • 6.3k views
    • 3 replies
    • 5.2k views
    • 3 replies
    • 5.2k views
    • 22 replies
    • 22.2k views
  3. Otáčkoměr 1 2

• 25 replies
    • 16.6k views
  4. Kabel od akumulátoru

• 1 reply
    • 5k views
  5. Dobijeni baterie

• 3 replies
    • 5.5k views
    • 1 reply
    • 5.7k views
    • 6 replies
    • 6.6k views
    • 5 replies
    • 4.5k views
    • 8 replies
    • 9.3k views
    • 1 reply
    • 4.9k views
    • 3 replies
    • 6.3k views
    • 17 replies
    • 18.5k views
    • 8 replies
    • 7k views
    • 4 replies
    • 11.1k views
  6. pripojeni na diagnostiku

• 2 replies
    • 5.4k views
    • 1 reply
    • 5.1k views
  7. klakson

• 5 replies
    • 5.6k views

• Aktuální příspěvky

• Nemenili...vraj menia podla toho,co im podla VIN vypise servisny system. Kupim sam a vymenim,ak treba.
    • Jak jsem psal, jestli 4x4 ano/ne byl velký rozpor. Ale:   - nebydlím na horách a nejezdím tam pravidelně - když na hory, tak máme ještě 4x4 kodiaq - váha, pružné zrychlení(ne 0-100, ale to co reálně použijete při předjíždění), spotřeba, hluk apod. jsou horší u 4X4 - a nepotřebuju dělat rozjezdy na pískání kol. Občas ano, rušná křižovatka a je potřeba se tam nacpat. Ale to je 1x týdně? A už teď můžu říct, že i na zimácích jste schopni se velmi svižně rozjet bez jakéhokoliv prokluzu, takže to není o tom velmi zlehka lechtat plyn, aby náhodou. Samozřejmě, když se to zašlápne, tak hrabe
    • V Peci jsem stál cca 2 hodiny venku. Co se týká ohřátí motoru, tak jen subjektivně, rychlejší než 110kw i 140kw. Nezaznamenal jsem žádné poklesy teploty, ani nic podobného. Nezávislé topení bych připlácel, pokud vím, že každý den mám v 6 ráno někam jet a jednak chci mít předehřátý motor a druhak teplo uvnitř. 
    • Zase 4kola je pro mě zbytečná, bydlím na jižní Moravě kde nejsou kopce jezdím jen po rovině a sníh je tady max 2 dny v roce, proto se ptám na ten předohrab
    • @Patrik1971 a vzduchový filtr neměnili ? pokud ne, tak měli, protože má interval 4roky/60tkm...
  • Create New...