Škoda Favorit

--

Puzzle ŠKODA FAVORIT 136 L (1989) - Koupit

 

Podkategorie

 1. Interiér

  Vybavení a úpravy interiéru

  200
  příspěvků
 2. Exteriér

  Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

  86
  příspěvků
 3. Motor

  Vše o motoru, převodovém ústrojí a výfucích, poruchy, úpravy

  1 360
  příspěvků
 4. Podvozek

  Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

  222
  příspěvků
 5. Elektrika

  Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika...

  538
  příspěvků
 6. Autohifi

  Duc duc ..... :-)

  129
  příspěvků
 7. Ostatní

  Co se jinam nehodí a týká se Favorita, Formana atd...

  100
  příspěvků

0 topics v tomto fóru

V tomto fóru zatím není žádné téma. • Aktuální příspěvky

  • Současné technologie dokážou počítat s tím, že auto má určitou rychlost, typ motoru, typ podvozku, typ karosérie. Pokud právě pro své výpočty použiju tyto proměnné, dokážu i bez použití mikrofonu potlačovat hluk jen díky těmto proměnným, tj. i bez mikrofonu. Mikrofon pak využiji k detekci pazvuků mimo tyto vlastnosti.
  • oukej, kouknu na to, nedá mi to a i kdyby to byla banalita chci ať je vše v cajku. Jinak auto kupované od firmy s pravidelným servisem a kupováno od nich, žádný mezimajitel, takže snad tam žádné čachry s km nedělali. Servisní knížka k tomu je, ale chápu že papír snese vše....
  • Zdravim mate někdo zkušenosti  s zadníma pružinama Borsehung a Lesjofors co je lepší je to na Škodu Octavii II Combi známemu když sme to naložily tak to sedi nakřivo i když sme se snažily to naložit snejnoměrně tak to hce poměnit předem díky za každou radu.  
  • V životě Ti k tomuto účelu nebude stačit jeden mikrofon. A už vůbec ne, aby to fungovalo na celý interiér. Fyzikální zákony fungovat nepřestanou, ale sliby a zázračné funkce papír snese....
  • Zdravím, mám 2 octavii 1,6 najeto 142000km a začala mi svítit kontrolka dpf filtru jel jsem tedy na dálnic ujel 35 km na 4,5 stupeň ale kontrolka stále svítí. Nechal jsem tedy auto napichnout a ukázalo to závadu na tepelným cidle výfukových plynu. Jenže v servisech teď mají 3 týdenní čekací  lhůtu. Nevíte proto prosím kdo děla v Praze Octavií? Nebo jak dlouho muzu s tím cidlem takhle jezdit?