Jump to content

Škoda Favorit

--

Puzzle ŠKODA FAVORIT 136 L (1989) - Koupit

 


Subforums

 1. Interiér

  Vybavení a úpravy interiéru

  200
  posts
 2. Exteriér

  Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

  88
  posts
 3. Motor

  Vše o motoru, převodovém ústrojí a výfucích, poruchy, úpravy

  1.4k
  posts
 4. Podvozek

  Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

  245
  posts
 5. Elektrika

  Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika...

  546
  posts
 6. Autohifi

  Duc duc ..... :-)

  136
  posts
 7. Ostatní

  Co se jinam nehodí a týká se Favorita, Formana atd...

  102
  posts

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic


 • Aktuální příspěvky

  • Je to mozne. Pricniky jsem dostal a jsou stare cca. 10-15 let. Kratka verze ma jiny tvar horni hrany dveri?
  • 4,7 CNG vs 6,2 BA CCA. Ale pro CNG si musím 10 km jedním směrem zajet a to každých 300 km. To už za to nestojí.  Pokud má někdo CNG u baráku nebo po cestě, tak už kvůli eko bych pořád volil plyn. Ale já nejsem zase takový eko fanatik. Vezmu plyn jen když pojedu náhodou kolem pumpy.  Ať jdou s celým green deal tam, kam slunce nesvítí. To není jenom CNG. Sousedi místo plynu začali topit kdejakým bordelem, v lepším případě dřevem, kdo měl někde v dílně starý Petry, tak to dotáhnul do baráku. A to ještě na většinu zdražení nedopadlo. Opravdu výborný vývoj.
  • Ahoj, v servisnom manuálne je písané že pri výmene oleja (aj pri iných úkonoch) treba dotiahnuť výpustnú skrutky na určitý moment.  Dá sa to spraviť aj bez toho alebo si mám zaobstarať momentový kľúč ?  Ďakujem za rady. 
  • Ano od jara do konce léta ten dojezd máme přes 55km. Můj rekord byl skoro 80km jen na EV - profil trati tomu pomohl. Jinak aktuálně jsme na dojezdu kolem 45km-50km. Jako můj styl jízdy těch 45km dá, ale žena ta to neřeší toliko. Ona jede do práce 10km a 10km z práce po okraji Opavy - obchvat. Tam jede na EV - profil mírně dolů a zpátky tomu ráda šlápne tak jsem říkal ať pustí hybrid. Já klasicky na hybrid jezdím 2-3l/100km a do 10kwh EV.......záleži na profilu trati, obsazenosti auta.......Po vybítí do 0% se snaží auto ve městě stále rozjezdy na EV a pak to přepne na hybrid. Kolikrát auto samo nabíjí ikdyž to nechceš - elektronika si to koriguje sama. Třeba 30km lehce nabíjí a pak má pár procent ve městě na popojíždění. A to mě na tom autě baví, přepínat,hrát si s tím. Celkový dojezd bych neřešil, nabiju,vybiju a tak dokola. Za mě ideální auto, ročně naběháme 15 000 - 20 000km, mnoho krátkých tras kolem komína i několikrát za den. Ale to tíško v autě wow. Včera jsem 2h leštil, zase jako nové. Musím do fora napsat rekapitulaci 11 000km za námi .....
  • Ano tak to přesně je. Nepraktická problikávačka☹️ Nebo vypnout v infotainmentu je taky možnost.  Možná by to šlo i dát do rychlého menu mě nenapadlo. 
×
×
 • Create New...