Přejít na obsah

co tomu rikate


keny

Doporučené příspěvky

tak uz jsem udelal predni repro

druha strana

podlozku jsem vytvoril dle planku ze http://www.skodaoctavia.cz/muzikanavody/podlozky.htm

a timto dekuji Milanovi II. ktery tam vykres poskytl

Muzu vam rict ze zmena je neskutecna,hraju je prez zes.a zadek mam zatim orig.

ale ten jsem potlacil prez fader protoze ve srovnani s predkem to ted v zadu chrasti a nehraje.Uz jsem obednal jine az prijdou a zapojim tak zase napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keny:

dík za pochvalu. Já moc dobře vím, jak moc velký rozdíl je hrát s reprákem na origo plastu a potom na MDF podložce!! Ten rozdíl je o to větší, protože jsi zalepil celé dveře a oddělil tím prostor před membránou a za ní!

Já to mám "zatím" bez tlumení. Vždy se mi do toho vysejří něco důležitějšího...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě jste teda dostali, byl jsem údajně v super servise na montáž audia.... ptal jsem se, co se dá udělat s předním repro a řekli že nic, jaksi to tam upravili, ale i tak se mi to třepe, tvrdili že tam se nic lepšího nedá dát a teď tu vidím tohle, šmejdi jedni.

nejaka mooooc spatna firma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma cenu udelat alespon tu podlozku z MDF? :huh:

Jasně že má!!! Proč by jsme si s tím tak hráli, kdyby to bylo bezvýznamný.

...ale lepší je to udělat celé komplet. Kdo neuslyší, neuvěří.... :dj:

Jj 100% souhlas ... taky sem to delal a nelituju !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma cenu udelat alespon tu podlozku z MDF? :huh:

Jasně že má!!! Proč by jsme si s tím tak hráli, kdyby to bylo bezvýznamný.

Treba proto, ze je to vyznamnejsi udelat s vytlumenim, ale do toho se mi nechce a myslim ze to nepotrebuji... Kazdopadne perfektne provedena prace podlozek... A to jsem je jeste nevidel :D btw jakym zpusobem rozloupnete madlo aby se daly povolit srouby a aby se to nezmrvilo ten palst? Cim na to? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma cenu udelat alespon tu podlozku z MDF? :huh:

Jasně že má!!! Proč by jsme si s tím tak hráli, kdyby to bylo bezvýznamný.

Treba proto, ze je to vyznamnejsi udelat s vytlumenim, ale do toho se mi nechce a myslim ze to nepotrebuji... Kazdopadne perfektne provedena prace podlozek... A to jsem je jeste nevidel :D btw jakym zpusobem rozloupnete madlo aby se daly povolit srouby a aby se to nezmrvilo ten palst? Cim na to? ;)

Pokud jde o madlo dveří spolujezdce, tak jsem použil plochý a širší šroubovák, který jsem dal mezi plast a tapec a páčil. Šroubovák doporučuji podložit hadrem, abys neušpinil tapec. Začíná se rozebírat u té části madla, která je na dveřích níže.

U dveří řidiče je to jinak. Tam jsem použil příborový nůž, který se strčí ze spoda a vypáčí se pojistka madla. Pak se madlo vytáhne směrem vzhůru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prkýnka, vy mě snad namlsáte... :unsure:

Moje rec, stale o tom vaham... Zda se do toho pustit, ale na tlumeni se asi vykaknu?! Ma cenu udelat alespon tu podlozku z MDF? :huh:

Jdi do toho ,o víkendu jsem to namontoval a rozdíl jako kráva......... -_-

Milan je holt hlava... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale vsichni mate zesik ne? pomuze jenom vymenit repro+utlumit dvere? myslim tedy u O2 ale takovej rozdil v tom zase nevidim... -_-

Nevim jak u OII ale ja delal OI mam to bez zesiku a stalo to zato :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...