Přejít na obsah

Nastaveni ostriku svetel na OII FL


paldous

Doporučené příspěvky

Ahoj,

muze mi nekdo napsat, kde ve ktere adrese ktery byte a bit ovlada ostrik svetel? nejedna se mi o delku ostriku ale jedna se mi o cetnost opakovani, ted z vyroby to je nastaveno na ostrik svetel kazdy 5ty krat ostriku a chtel bych to posunout na max moznou hranici, vi nekdo kde se to da zmenit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj,

mam OII Combi MR2012 (vyrobene v 11 mesiaci 2011) a hladam informaciu ako modifikovat nastavenie ostrekovacov xenonov.

V mojom maxidote nie je vobec nic ohladom ostrekovacov.

Chcem zmenit hlavne cas po akom sa ostrekovac svetiel zapne po potiahnuti packy ostrekovacov okna - predlzit ho. Na starej OII preFL to islo jednoducho spravit.

Mam VCDS 908 (cinsky klon). Ak som patral spravne, treba to zmenit v BCM 1K0 937 087, ale nemam label file.. Pripadne by mi stacil aj ten labels file.

dik.

Edit: podarilo sa mi zmenit pocet stlaceni packy ostrekovaca kym sa spustia ostrekovace svetiel (mal som tam 4, dal som 7), ale stale neviem ako predlzit dobu po ktorej sa stlacenie "zapocita" do tych 7-mich cyklov...

Nikto nevie poradit / nema BSM label file?

pre info, zmena poctu ostrekov sa robi v kanali 26 jednotky BCM (09), ako sa to spomina v prispevku vyssie

Editováno: , autor: Boco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...